Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Iesaki pēdējā laika trāpīgāko izlasīto vai dzirdēto domu graudu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

edvesmojoši citāti un domu graudi ir bijuši aktuāli vienmēr. Mēs SievietesPasaulē ticam, ka ieraugām tieši to, kas tajā brīdī mums ir aktuāls.

Piemēram, mēs šajā rītā atvērām Ances Annas Šternbergas “Topi vesels” pavārgrāmatu un pirmais, kas mūs tajā uzrunāja bija nevis kāda kārdinoša recepte, bet gan citāts: “Naturopāts nomainīs ūdeni akvārijā, nevis vedīs zivi pie ārsta, lai sabarotu to ar antibiotikām un vestu atpakaļ uz mājām – akvāriju ar netīru ūdeni.” Lieliska doma, ko varam attiecināt ne vien uz mūsu un esošās sistēmas attieksmi pret veselību, bet arī daudz plašāk. Jo ir taču jāmeklē cēloņi, pretējā gadījumā viss, ko darām ir vien kosmētiska nebūšanu un problēmu pietušēšana, nevis to risināšana saknē.

Šī citāta izlasīšana mūsos radīja vēlmi uzzināt, kādi ir jūsu pēdējā laika spilgtākie izlasītie vai dzirdētie domu graudi. Sūti tos (norādot arī citāta īpašnieku – autoru) līdz 19.martam uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv un/vai arī pievieno šeit pat komentāros (neaizmirsti gan pirms tam ielogoties ar SP vai kāda sociālā tīkla pieeju!

Par iedvesmošanu mēs nepaliksim parādā, trīs no jums (viena no e-pastu iesūtītājām, vienu no draugiem.lv sekotājām un vienu Facebook sekotāju) iepriecināsim ar jau pieminēt iedvesmojošo Ances Annas Šternbergas “Topi vesels” pavārgrāmatu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu