Vārda dienu svin: Lavīze, Luīze, Laila

Iepazīsti Līdera ceļu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kopš decembra sākuma savu ceļu pie lasītājiem sākusi Biznesa augstskolas Turība izdotā grāmata “Līdera ceļš”. Tā ir grāmata, ko augsti novērtējuši veiksmīgākie biznesa prāti visā pasaulē, kas ir tulkota un izdota 23 valstīs.

Grāmatas autori ir Viņa Svētība Dalailama un starptautiskais vadības konsultants Lorenss van den Muizenbergs. “Kāpēc es rakstu šo grāmatu tagad? Tāpēc, ka jūtu – mums visiem vajadzētu uzņemties atbildību un no sirds raizēties par norisēm pasaules ekonomikā, kā arī interesēties par to, kāda ir uzņēmumu loma mūsu savstarpējās atkarības veidošanā. Laiki ir mainījušies, un es uzskatu, ka reliģiskajiem vadītājiem ar savu spēju raudzīties nākotnē vajadzētu piedalīties diskusijās par globālo biznesu un ekonomiku. Mūsu pasaule ir saskārusies ar ļoti nopietnām problēmām.”

Kā gūt panākumus biznesā un kļūt par respektējamu, izcilu vadītāju? Kā spēt iedvesmot sevi un citus? Kā sasniegt mērķi pa iespējami īsāko ceļu? Šie un citi jautājumi ir tie, uz kuriem atbildes sniedz šī grāmata. Tā radīta, lai palīdzētu uzņēmumu vadītājiem attīstīt spēju paraudzīties uz problēmu no dažādiem aspektiem – īstermiņā un ilgtermiņā, ņemot vērā iesaistīto pušu viedokli, un tad šo paplašināto skatījumu izmantot pareizu lēmumu pieņemšanā. Grāmatas autoru mērķis bija sarakstīt grāmatu, kas būtu praktiski izmantojama un palīdzētu uzņēmējiem pieņemt labākos lēmumus. Un tas viņiem ir izdevies.

Atklāšanas svētki notika radošā gaisotnē diskusijas formā, kur visiem klātesošajiem bija iespēja izteikt savu viedokli un redzējumu par mūsdienu problēmām, pastāstīt par savu pieeju biznesam, atklāt ne vienu vien savas veiksmes formulu. Šo pasākumu apmeklēja pārstāvji no bibliotēkām, grāmatnīcām, augstskolu pasniedzēji, preses pārstāvji, cilvēki, kas veiksmīgi attīstījuši savu biznesu. Ar dažiem no izteiktajiem viedokļiem vari iepazīties pievienotajā bilžu galerijā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu