Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Ielūgumus uz izrādi ‘Trauki’ ieguvusi Evita un Gunta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eitene. Sieva. Mīļākā. Māte. Feministe. Mūsdienu sabiedrībā sievietei ir iespēja pildīt dažādas lomas. Taču kurā brīdī iespēja kļūst par pienākumu? Un cik lielā mērā sievietes rīcību nosaka viņa pati, bet cik – sabiedrībā valdošie nerakstītie likumi? Šos nopietnos jautājumus izrādē “Trauki” aktualizējusi viena no spožākajām šābrīža latviešu dzejniecēm un dramaturģēm Inga Gaile. 

Arī jums, atbildot uz trīs jautājumiem, bija iespēja laimēt ielūgumus uz tuvākajām “Trauki” izrādēm Dirty Deal Teatro 13. un 30.aprīlī. Lūk, atbildes, kuras no jums gaidījām:

1. Izrādes „Trauki” dramaturģe un režisore Inga Gaile atpazīstamību ieguva kā dzejniece. Kā sauc viņas pirmo dzejoļu krājumu?
a) „Āda”
b) „Kūku Marija”
c) „Laiks bija iemīlējies” 

2. Izrāde „Trauki” stāsta par…
a) mātes un meitas konfliktu par pienākumu sadali ģimenē
b) sieviešu dažādām lomām mūsdienu sabiedrībā
c) feminisma pirmsākumiem un sieviešu cīņu par balsstiesībām

3. Tuvākajās izrādēs 13. un 30.aprīlī Feministes lomu atveidos…
a) Inga Gaile
b) Inga Tropa
c) Anna Putniņa

Paldies visām pareiz un arī nepareizo atbilžu iesūtītājām. Izlozes kārtībā no visām pareizo atbilžu iesniedzējām noteicām divas balvas – ielūguma divām personām uz izrādi “Trauki” – saņēmējas. Tās ir:
– Evita Strazdiņa, iegūstot ielūgumu uz 13.aprīļa izrādi
– Gunta Rugeviča, iegūstot ielūgumu uz 30.aprīļa izrādi
 
Ar laimētājām sazināsimies personīgi! Pārējām – jādodas uz Biļešu Paradīzi un jāiegādājas kārotā biļete, lai jau mēs visas tiktos izrādē, kurā būs gan humors, gan antropoloģijas pētījumi, kā arī varietē numuri ar dziesmām, dejām un pārģērbšanos! 
Dalīties.

Atstāt Ziņu