Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Idejas vasarīgai dārza ballītei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ūlija otra puse un augusts ir vispiemērotākais laiks sarīkot dārza ballīti. Dārzs dāsni dāvā savus labumus, dobēs smaržo vasaras ziedi, vakari un naktis ir tik siltas…uzaicini savus mīļos un baudiet nesteidzīgas sarunas un dabas tuvumu!

Dārza dekorēšana

Svinīgākai un košākai atmosfērai vari piedomāt pie dārza izdekorēšanas. Piemēram, izkārt balonus, papīra puķes vai košas papīra vējdzirnaviņas.

Vari arī izkārt papīra laternas, gaismas virtenes, kas dos apgaismojumu nakts stundās.

Dekori no ziediem

Neparasti ‘galdi’ un letes

Ja no dārza ballītes sarīkošanas tevi attur tas, ka tev nav speciālu dārza krēslu un galdu, neuztraucies! Atliek vien likt lietā izdomu un uzburt īpašu un oriģinālu galdu vai leti pašai! Pats vienkāršākais- krāsainas segas un spilveni, sega kalpo kā galds, spilveni kā sēžamie. Vēl var uzmeistarot galdu no dēļiem un sēdēt ap to uz spilveniem. Tikpat labi kāds sens skapītis no šķūņa var pārtapt par dzērienu leti. Plūkojies apkārt, kādi ir tavi materiāli un ļaujies fantāzijai!

Gardumi, našķi, dzērieni

Varbūt šoreiz šašliku un rasolus aizmirst, bet sagatavot svaigos salātus un uzkodas, un atspirdzinošus vasaras našķus no augļiem, ogām. Interesanti pasniegts saldējums vai augļu bole var būt vakara nagla. Atceries- ne jau ēst tavi viesi nāks, bet pavadīt kopā jautru un omulīgu vasaras vakaru. Tādēļ galvenais ir atmosfēra.

Lai Tev izdevusies ballīte!

Dalīties.

Atstāt Ziņu