Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Idejas: kā vēl pagūt izbaudīt vasaru

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ugusts-  vasaras pēdejais mēnesis klāt. Bet vai tādēļ būtu jāskumst? Pavisam ne! Vēl ir tik daudz lietu, ko darīt, izbaudīt un redzēt! Piedāvajam dažas idejas, ko vēl vari paspēt sadarīt, lai no sirds izbaudītu vasaru.

Dārza ballītes un pikniki pie jūras

Ballīte dārzā
Augusts ir vispiemērotākais laiks sarīkot dārza ballīti. Dārzs dāsni dāvā savus labumus, dobēs smaržo vasaras ziedi, vakari un naktis ir tik siltas…uzaicini savus mīļos un baudiet nesteidzīgas sarunas un dabas tuvumu! Idejas, kā dekorēt dārzu, klāt galdu un ko likt galdā, skati šeit >>>

Sarīko filmu vakaru ābeļdārzā
Piedāvājam arī filmu izlasi, ko vērts noskatīties. Idejas filmām meklē šeit>>>

Pikniks brīvā dabā
Sarīko pikniku ar draugiem vai ģimeni! Atrodiet kādu skaistu vietu, kur ērti var piekļūt. Paņemiet līdzi mūziku, uzkodas un baudiet!

Sarīko savus Zvejnieksvētkus!
Zvejnieksvētki visā piekrastē jau nosvinēti, bet tas taču nekas- sarīko pati savus Zvejnieksvētkus jūras krastā! Te būs kāda ideja>>>

“Uzlādējies” pie dabas!

Sajūti dabu!
Izskraidies ar basām kājām pa rasu, liedagu. Kad vēl varēsi atļauties staigāt basām kājām, ja ne vasarā?

Baudi labu grāmatu!
Vasara ir laiks, kad, ērti iekārtojusies šūpuļtīklā vai pludmalē, vari izlasīt kādu labu grāmatu. Iekārtojies ērtā vietiņā ēnā, nodrošinies ar bļodu ogām un glāzi ūdens, un ļaujies nesteidzīgai lasīšanai. Idejas ko lasīt, vari meklēt šeit>>>

Sagaidi saullēktu!
Ja dzīvo ārpus pilsētas vai arī esi devusies atpūtā uz laukiem vai pie dabas, nepalaid garām vienreizējo iespēju sagaidīt vasaras saullēktu. Šobrīd tas ir īpaši skaists – miglas vāli paceļas virs laukiem, saules stari vizuļo, rasa zālē patīkami atvēsina.

“Sapildies” ar vitamīniem un sagatavo tos ziemai!

Ābolu žāvēšana
Bērnības atmiņas par vasarām, kas tika pavadītas pie vecmāmiņām, saistās ar ābolu žāvēšanu. Gar krāsns mūrīti karājās ābolu virtenes. Nav krāsns? Bet sažāvēt ābolus taču vari tāpat! Tumšos rudens un ziemas vakaros, graužot šķēlītes vai pievienojot tās tējai, atkal pārņems vieglā vasaras sajūta.

Dodies sēņot!
Tā nu ir nodarbe, kurā prāts pilnībā atslēdzas. Reizē relaksēsie sun sagādāsi gardu maltīti.

Marinēšana, konservēšana un ievārījumu vārīšana
Šeit atradīsi receptes dažādiem garšīgiem ziemas krājumiem >>>

Baudi ūdens priekus gluži kā bērni!

Sarīko ūdens “kariņus”!
Atceries bērnību un ļaujies ūdens trakulībām kopā ar bērniem vai tikai pieaugušo barā, vienalga! Nav nepieciešamas pat īpašas ūdenspistoles, izmantojiet ūdens plastmasa pudeles, korķos izduriet caurumus un aiziet – gluži kā bērnībā!

Izmēģini SUPošanu!
Supošanas iespējas ir ļoti plašas – var irties pa ezeriem, upēm, kanāliem, drosmīgāki un/vai fiziski spēcīgāki var doties arī šķelt jūras viļņus. Tā patiešām ir relaksējoša nodarbe, tomēr supošanai piemīt arī pamatīgs fitnesa potenciāls. Kas tā ir un kur to var darīt, lasi te >>>

Slapjās atrakcijas
Ja tev ir baseins vai piemājas dīķis, vari sarīkot interesantas atrakcijas ar šļūkšanu ūdenī. Vari izdomāt arī citas ūdens atrakcijas, piepildīt balonus ar ūdeni un ar tiem spēlēt dažādas spēles, vai laistīties ar ūdeni, izmantojot dārza šļutenes. Galvenais- jautra kompānija un silta diena!

Augusta pērkonu negaisu burvība

Ļaujies salīt!
Augustā bieži vien ciemos nāk negaisa mākoņi un pērkons ducina, bet par to nav vērts skumt. Jāskrien laukā basām kājām pa peļķēm, jāļauj lietum aizskalot prom visas raizes – jāļaujas bērnišķīgam priekam salīt!

Lēkā pa peļķēm!
Kad lietus kārtīgi nolijis, dodies laukā basām kājām, izbaudi, kā smaržo gaiss pēc lietus..mmm..un kārtīgi izlēkājies pa peļķēm. Tāds bērnišķīgs prieks!

Vasaras naktis, zvaigznes un romantika

Zvaigžņu vērošana
Augustā, ieplāno pavadīt vakaru zem klajām debesīm un padomā par daudz skaistām vēlēšanām, jo gaidāms kārtējais zvaigžņu lietus. Ja dosies zvaigznes lūkoties kopā ar savu mīļoto, tas var izvērsties par vasaras romantiskāko vakaru.

Sagaidi neskaitāmus saulrietus
Vasarā noteikti ir jāsagaida vairāki saulrieti laukā! Vasaras naktis ir kā radītas romantikai, sienāži sisina, gaiss smaržo, nav arī pārāk auksti, lai nakti nepavadītu laukā – nakšņotu teltī vai vienkārši pāris stundas pasēdētu laukā zem klajas debess un patērzētu pie tējas tases vai garda kokteiļa. 

Sarīko nakts pikniku pie jūras
Pludmale, ģitāra, dziesmas, ugunskurs un omulīga kompānija – burvīga kādas vasaras nakts aizvadīšanas ideja.

Dalīties.

Atstāt Ziņu