Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Idejas, kā padarīt ballītes daudz interesantākas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai tev patīk rīkot ballītes savās mājās? Vai varbūt tev ļoti patīk iet ciemos pie citiem? Tas ir ļoti jauki, bet vai esi padomājusi, ka visas šīs tikšanās var padarīt daudz interesantākas un krāšņākas? Nav runa par kādu lielāku notikumu – dzimšanas dienu. Šādas ballītes varat sarīkot vienkāršī tāpat, lai būtu jautrāk. Te būs dažas idejas, kādu tematiku izvēlēties. Iedvesmojies un ķeries pie ielūgumu gatavošanas.

Slavenību ballīte
Šī ballīte ļauj parādīties tādiem viesiem, kas citādākā gadījumā diez vai ierastos. Tie var būt slavenākie mūziķi, aktieri vai varbūt politiķi. Kā būtu ja tu jautri, pavadītu laiku ar Čārliju Čaplinu, Maiklu Džeksonu vai Merilinu Monro?

Ceļojums laikā
Šī ballīte patiks tiem, kas lasot grāmatas, vai skatoties filmas, kurās darbības risinās pagātnē vai nākotnē, domās grib būt tur. Izlemiet, kādi gadi tie būs, sagatvojiet attiecīgus tērpus, mūziku un dekorācijas. Arī izklaides vajadzētu sagatavot atbilstošas konkrētajam laikam – varbūt tās būs balles dejas vai zobenu cīņas vai kas cits.

Filmu / grāmatu klubiņš
Ja jūs vēlaties skatīties kādu filmu un pēc tam to apspriest, vai arī skaļi veikt kādus mini lasījumus no grāmatas, tas nozimē, ka jārīko tematiskais vakars. Ja tā būs filma, jau iepriekš izlemjat – kāda un, vakara organizētājs, var arī jau iepriekš sagatavot jautājumus, ko visi pēc tam apspriedīs. Tā būs reize, kad ballītei televizors netraucēs un jūs redzēsiet, cik daudz iespaidu tas dos. Filmu skatīšanās kļūs daudz interesantāka! Ja izlemsiet par labu grāmatai, tad ir divi varianti – kādu grāmatas nodaļu lasīt skaļi, kopā un tad apspriest, vai katram jau ko noteiktu izlasīt pirms tam, mājās un vakarā jau uzreiz apspriest to.

Galda spēļu vakars
Uzreiz jāapgāž divi mīti – galda spēles nav domātas tikai bērniem, un galda spēles nebūt nav garlaicīgas. Jūs jau iepriekš varat izlemt, vai tā būs kāda viena spēle, kas prasa daudz laika, piemēram Monopols, vai sarūpēsiet vairākas, un vakara gaitā, spēles mainīsiet. Lai būtu lielāks azarts un jautrība, varat arī sagtavot kādas balvas spēļu uzvarētājiem un interesantus pārbaudījumus – zaudētājiem.

Ballīte kā ceļojums uz kādu valsti
Mēs visi sapņojam kaut kur doties, bet ne vienmēr ir tāda iespēja? Bet, mums ir visas iespējas sarīkot tematisku vakaru, par godu kādai valstij. Vai jau sen sapņo, piemēram,  par Franciju? Tātad, jāsarīko Francijas vakars. Pārdomāti tērpi, mūzika, viktorīna par valsti, mini valodas apguve un franču virtuve! Vai neizklausās labi?

Ballīte – tirdziņš
Šobrīd ļoti aktuāli ir dažādi tirdziņi un tirgošanās. Ja vēl neesi bijusi uz kādu no publiskajiem, sarīkojiet ar draugiem pašu savu. Noorganizējiet pasākumus, kurā, bez izklaidēm ir arī iespēja pirkt un pārdot.

Priekšnesumu ballīte
Lai sarīkotu šādu ballīti, būs mazliet jāpadarbojas jau iepriekš. Norunājat, ka katrs personīgi, (vai katrs pāris, ģimene), mājās sagatavo kādu priekšnesumu. Tā var būt deja, dziesma, varbūt modes skate vai burvju triki. Iepriekš viens otram nestāstiet, ko esat sagatavojuši. Kad visi ir sanākuši, atklājiet šovu par atklātu un visi pec kārtas nodemonstrējeit savus priekšnesumus. Tā notiekti būs neparasta ballīte un, iespējams, atklāsiet par saviem draugiem daudz jauna.

Dalīties.

Atstāt Ziņu