Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Ideja 3 ātri pagatavojamiem eglīšu rotājumiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Eglīte ir viens no centrālajiem Ziemassvētku simboliem. Tās rotāšana arī ir īpašs process. Vai esi mēģinājusi eglīti rotāt ar pašdarinātiem dekoriem?

Šeit trīs idejas salīdzinoši ātri pagatavojamiem eglītes rotājumiem mājas apstākļos. 

Ziemassvētku figūriņas no karstās līmes

Nepieciešams:
Līmpistole
Caurspīdīgie vai krāsainie karstās līmes stienīši
Lapa ar Ziemassvētku figūriņu trafaretiem
Cepampapīrs
Striķīši

Pagatavošana:
Vispirms sagādā un izdrukā Ziemassvētku figūriņu trafaretus. Šeit vari atvērt un lejuplādēt mūsu izveidotos Ziemassvētku rotājumu trafaretus. Tad ņem cepamo papīru, liez virs trafaretiem un nostiprini. Slēdz pie elektrības līmpistoli, kurā ievieto caurspīdīgo vai krāsaino līmpistoles stienīti. Kad līmpistole uzkarsusi un līme sāk kust, sāk veidot dekroiņus. Var veidot pildītus (tad tie būs smagāki), var veidot tikai kontūriņas (tad rotājumi būs vieglāki un arī skats nebūs tik smagnējs). Ļauj sacietēt. Pēc tam noņem no cepampapīra un nogriež liekās līmes “stīgas”, ja tādas izveidojušās.

Eglītes no kēksiņu papīra formītēm

Nepieciešams:
Kēksiņu papīra formītes
PVA līme un līmpistole
Ota
Gliteri
Striķīši

Pagatavošana:
No kēksiņu formiņām izloka trīsstūrīšus. Ņem trīs trīsstūrīšus un vienu pie otra pielīmē, izveidojot eglītes formu. Pie augšējā trīsstūrīša piestiprina striķīti rotājuma iekāršanai eglītē. Tad eglītes virspusi ar otu noklāj ar līmi un apber ar gliteriem. Kad līme nokaltusi, liekos gliterus nokrata. Rotājums gatavs!

Pušķīši tavās mīļākajās krāsās

Nepieciešams:
Lentas
Mazie koka knaģīši (var būt dažādos izmēros)
Līmpistole

Pagatavošana:
No izvēlētās lentas izveido skaistus lielākus un mazākus pušķīšus. Tad uzkarsē līmpistoli un pielīmē pušķīti pie knaģīša. Rotājums gatavs. Šādi var tikt pie rotājumiem katra gada aktuālajās krāsās, netērējot lielus līdzekļus.

  

 

Vēl citas pašdarinātu Ziemassvētku dekoru idejas apkopotas šeit:

FOTOPAMĀCĪBAS:
PAŠDARINĀTI ZIEMASSVĒTKU DEKORI
 

 

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu