Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Hipoalerģisko Physiogel ķermeņa krēmu testēs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ir noslēgusies pieteikšanās „Physiogel” hipoalerģiskā ķermeņa krēma testam. Nedēļas laikā, līdz ar pieteikumiem testēt šo kairinošas sastāvdaļas nesaturošo krēmu, esam saņēmuši daudz stāstu par dažādajām ādas problēmām, ar kurām saskaraties un no kurām gribat atbrīvoties. Ceram, ka tas izdosies visām no jums, tai skaitā, piecām izlozes kārtībā noteiktajām testa dalībniecēm!

Un tātad, iespēju izmēģināt „Physiogel” krēmu iegūst:

  • Vineta Dambrovska
  • Elīna Plūme
  • Laura Audarina
  • Elīna Gatere
  • Dina Kupča

* Testa dalībnieces par iespējām saņemt krēmu lūdzam sazināties ar redakciju, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv!

 

Par „Physiogel” ķermeņa krēmu
Šis krēms ir hipoalerģisks, proti, tas nesatur kairinošas sastāvdaļas – smaržvielas, konservantus, balinātājus, tradicionālos emulgatorus, silikonu, minerāleļļas. Tas labāk klājas, ilgstoši mitrina, pasargā un atjauno ādu, jo tā dermas membrānas struktūra ir maksimāli pietuvināta mūsu ādas dabiskajai  struktūrai un palīdz ādai pašai atjaunoties. Parastos krēmos, samaisot tauku un ūdens daļas, lai iegūtu tādu struktūru jāpievieno emulgatori, kas var uzkrāties ādā, tādā veidā izjaucot tās dabīgo lipīdu struktūru. Mazgāšanās laikā tie var pat izšķīst un tikt izskaloti no ādas, padarot to sausāku. Turpretim „Physiogel” krēma sastāvā esošie lipīdi, kas ir identiski dabīgās ādas sastāvā esošajiem, iekļūst epidermas dziļākajos slāņos, lai efektīvi novērstu turpmāku mitruma zudumu un nodrošinātu ilgstošu ādas mitrināšanu. „Physiogel” var lietot jebkuras ādas īpašnieki, tomēr īpaši piemērots tas ir sausas, jutīgas un kairinātas ādas ikdienas kopšanai. Krēms ir nopērkams tikai aptiekās. Vairāk par „Physiogel” produktu līniju vari uzzināt www.physiogel.com.

 

Gaidīsim testa dalībnieču vērtējumus par šo krēmu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu