Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils

Gribu būt sieviete, gribu izskatīties labi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vēstule iesūtīta akcaijai “Uzplauksti pavasarim!”

Ilgi nevarēju saņemties un uzrakstīt pieteikumu “Uzplauksti pavasarim”, bet beidzot es to daru, jo, lai sapni piepildītu, ir jāsāk kaut kas darīt, vispirms, jau uzrakstot pieteikumu.
Viens no maniem sapņiem, kuru vēlētos piepildīt, ir piedzīvot sievišķīgas un skaistas pārvērtības izskatā un ģērbšanās stilā. Vienmēr skatos raidījumu “Ievas Pārvērtības” un sapņoju par tādām.
Visu laiku esmu rūpējusies par ģimeni un bērniem, kuri man ir trīs (vecākā meita 17 gadi, jaunākā meita 13 gadi un dēliņš, kuram ir 3 gadiņi), un esmu secinājusi, ka esmu sevi atstājusi novārtā. Vairāk jau tas ir naudas līdzekļu trūkuma dēļ. Piemēram, jaunu apģērbu sev neesmu pirkusi gadus četrus, nu neatliek līdzekļu sev. Ļoti gribas nopirkt kādu skaistu kleitu, iegūt jaunu frizūru, meikapu un skaistus nadziņus (pirms sākas dārza darbi). Jāatzīst, ka man šogad paliks 40, bet es gandrīz nemaz nelietoju kosmētiku, godīgi sakot neprotu to lietot, pie kosmetologa arī nekad neesmu bijusi. Gribu beidzot būt arī sieviete, ne tikai mamma, un gribu izskatīties labi.
Ļoti gribu šajā pavasarī uzplaukt skaista, smaidīga, uzposta, pašpārliecinātāka. Kā jau minēju, sapni līdz šim traucējis piepildīt naudas līdzekļu trūkums.
Ir jau arī citi sapņi, bet tie ir saistīti ar ģimeni. Šis sapnis ir tikai mans, lai gan arī ģimene priecāsies par skaistu un priecīgu mammu un sievu.

 

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu