Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Grāmata māca, kā braukt labāk, nevis ātrāk

Pinterest LinkedIn Tumblr +

okasgrāmata autobraucējiem, ko sarakstījis vīrs, kurš bija Stigs. Ar šo grāmatu, ko latviešu valodā izdevis “Jāņa Rozes apgāds“, ikviens tiek laipni lūgti jūsu autovadīšanas izglītības nākamajā līmenī! Šajā grāmatā Bens Kolinss – bijušais Top Gear Stigs, viens no labākajiem autobraucējiem pasaulē – dalās eksperta prasmēs un gudrībās, kas noslīpētas vairāk nekā divdesmit gadus ilgajā karjerā – no Lemānas sacensību sērijas līdz NASCAR, no Betmobiļa vadīšanas līdz bēgšanai no lodēm kopā ar Džeimsu Bondu. Savu prognozēšanas, vienmērīguma un ātruma filozofiju Bens ir kaldinājis un pilnveidojis tūkstošiem stundu elites līmeņa braukšanā. Patiesībā tā ir kustības ekonomija, kas sniedz arī lielāku kontroli, drošību un ļauj ietaupīt.

Šī grāmata māca, kā braukt labāk, nevis ātrāk. Nav svarīgi, vai jūs pie stūres sēžat jau trīsdesmit gadus vai pirmo “M” uzlīmi iegādājāties pirms desmit sekundēm, – šīs ir lietas, ko braukšanas instruktors, visticamāk, nepieminēja, jūsu tētis jau ir aizmirsis, bet jūsu draugi izliekas, ka zina… taču nezina vis. 

Jautāts, ko teiktu autovadītājam, kurš uzskata, ka par drošu braukšanu zina visu, B.Kolinss atbild: “Autovadītājam ik diena ir jauna skolas diena, jo vienmēr ir, ko mācīties, un neviens brauciens nav identisks iepriekšējam. Pašapmierinātība ir kļūdu māte – izdzīvo tikai paranoiķi!” 

UN kuriem piederi tu?

Dalīties.

Atstāt Ziņu