Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Gatavs uz visu: 52 produktivitātes principi darbam un dzīvei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

oldnera izdevniecībā personības motivācijai, attīstībai un izaugsmei veltītajā SVEICAMGRĀMATU sērijā jauns izdevums – pasaulē populārākās produktivitātes sistēmas autora Deivida Allena grāmata “Gatavs uz visu: 52 produktivitātes principi darbam un dzīvei”.

Grāmata “Gatavs uz visu” ir motivējošu un iedvesmojošu dzīves gudrību krājums, un reizē arī praktisks ceļvedis dzīves pārvaldības mākslā – kā dzīvot maksimāli produktīvi bez stresa, pārpūles, fiziska un emocionāla izsīkuma. Kā strādāt labāk – taču ne grūtāk. Deivida Allena (David Allen) produktivitātes sistēmu apgūst Google un FIB vadītāji, žurnālisti Japānā, sportisti Vācijā un Vatikāna valsts ierēdņi. Vienkārša un tajā pašā laikā ārkārtīgi efektīva, šī sistēma turpina uzrunāt cilvēkus visā pasaulē – viņa grāmatas par produktivitātes principu apgūšanu indivīdiem un organizācijās tulkotas vairāk nekā 30 valodās, un to kopējā tirāža pārsniedz 2 miljonus eksemplāru.

SVEICAMGRĀMATAS, kuras Zoldnera izdevniecība piedāvā jau piekto gadu, ir dāvanu izdevumā veidotas grāmatas, kurās vispārcilvēciskas vērtības un principi saturā apvienoti ar jaunākajām drukas tehnoloģijām un rūpīgu roku darbu (katrs reljefspiedums un zelta gravējums ir atsevišķa, vienreizēja tipogrāfijas darbinieka manipulācija). Visas SVEICAMGRĀMATAS drukātas uz videi draudzīga papīra ar FSC sertifikātu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu