Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Gatavojamies sestdien rullēt Ādažos!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau šosestdien Ādažos norisināsies piedzīvojumu velobrauciens “Dāmas rullē!”. Vakar mūsu eksperti devās izmēģināt brauciena trasi. Lasi, kādi ir viņu iespaidi un ieteikumi!

“8. maijs lutināja ar patīkamu laiku. Diena bija kā radīta, lai kaut kur dotos ar velosipēdu. Arī mēs trijatā – es, Edgars un Linards devāmies braucienā pa Ādažiem, lai novērtētu trasi un uzdevumu atbilstību sacensībām,” teic “Dāmas rullē!” trases veidotāja Anita Špoģe.  Ar rezultātiem viņa ir ļoti apmierināta. Lūk, ko pēc testa brauciena par trasi saka mūsu eksperti:

Edgars (Edgars brauca arī rudens Dāmas rullē testa braucienā un viņam bija iespēja salīdzināt, kā bija tad un kā tagad):
“Šoreiz ir garāka trase, bet tas nav slikti, pat patīkami. Mainīta kontrolpunktu atrašanas sistēma, intersantāki uzdevumi – ir vairāk jāpadomā, lai saprastu, kur tālāk dotos. Dalībniecēm gribu pateikt tikai vienu – būt uzmanīgām kontrolpunktā, kura nosaukums ir “Ligzda”, ļoti rūpīgi jāizlasa uzdevums.”

Linards:
“Patiesībā esmu ļoti sarūgtināts! Kāpēc šādas sacensības tiek rīkotas tikai sievietēm? Labprāt brauktu arī es, un pilnīgi noteikti zinu daudzus, kuri domātu līdzīgi man. Trase ir ļoti interesanta – gan interesanto uzdevumu, gan veida, kādā jāmeklē nākamais kontrolpunkts, dēļ. “

Kopumā sacensībās paredzēti 10 kontrolpunkti + 3 mazie kontrolpunkti, kas būs izvietoti aptuveni 25 km garā trasē. Katrā no kontrolpunktiem paredzēti interesanti uzdevumi.

Pasākuma  mērķis ir, aktīvi uz velosipēdiem pavadot dienu, izbaudīt pavasari visā tā krāšņumā, iepazīt skaistākās vietas Ādažos, komandās veikt interesantus un atjautīgus uzdevumus, kā arī vienkārši visām kopā jautri pavadīt dienu.

Pateicoties pasākuma atbalstītājiem – AXA, Dailes teātris, fitnesa studija „Vivido gym”, biedrībai „Svētki&Festivāli”, Albumi.lv, Biorganik, Jumava u.c. – pie vērtīgām balvām tiks ne tikai ātrākā komanda, bet pilnīgi visas dalībnieces, apbalvojot komandas dažādās nominācijās, piemēram, Pavasarīgākā komanda, Atjautīgākā komanda u.c.

Vēlies piedalīties? Tu vēl vari pagūt pieteikties vai pat saorganizēt veselu komandu! Zvani draudzenēm un kolēģēm un uz priekšu!

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 14.maijā, plkst. 10.00-15.00

KUR: Ādažos (pulcēšanās vieta – laukums pie Ādažu vidusskolas, Gaujas iela 30)

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un vēlas jautri un aktīvi citu sieviešu kompānijā pavadīt dienu; pieteikties var pa vienai, pa divām, trijām vai jau ar komandu (4-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: ritenis, velo ķivere, laba oma, vēlams fotoaparāts

PIETEIKŠANĀS: pieteikties dalībai piedzīvojumu braucienā var līdz 11.maijam, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 25990679. Piesakoties saņemsiet pasākuma nolikumu un dalībnieka/-u pieteikuma anketu, kurā atradīsiet sīkāku informāciju par braucienu. Vietu skaits ir ierobežots!

DALĪBAS MAKSA*: Veicot priekšapmaksu, dalības maksa Ls 5, maksājot uz vietas pasākuma dienā – dalības maksas Ls 7 no personas.

Piesakies un tiekamies 14.maijā Ādažos! Dāmas rullē!

 

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, dzērienu nodrošināšana startā un finišā, uzkodas, pārsteiguma balvas u.c.

Dalīties.

Atstāt Ziņu