Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Garšīgais skaistums- kafija, medus un olīveļļa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yule konkursa ‘Daba dara mani skaistu‘ ietvaros padalījusies ar savām skaistuma receptēm. “Medus un kafija- garšo ne tikai man, bet arī manai ādai,” raksta Yule.

Kafijas skrubis
Vislabākais skrubis, no visiem, ko līdz šim esmu izmēģinājusi, ir ļoti vienkārši pagatavojams – tie ir kafijas biezumi.
Neesmu šķīstošās kafijas cienītāja, dzeru maltu dabīgo kafiju. Kad kafija izdzerta, biezumus sakrāju burciņā un lieku ledusskapī. Tad reizi nedēļā izmantoju tos kā skrubi. Dažreiz piepilinu kafijas biezumiem pāris piles medus, citreiz – kādu smaržīgu eļļiņu.
Kafijas biezumu skrubis ir vienīgais veids, kā tieku galā ar nesmukajām melnajām pumpām uz deguna, un arī vislabākais līdzeklis skaistām kājām, jo esmu ievērojusi, ka mazina celulītu. Nemaz nerunājot par to, ka āda viscaur kļūst maiga un zīdaina, turklāt pati vēl visu dienu un visu vakaru smaržoju kā kafijas pupiņa. Tātad pluss vēl aromterapija!

Medus maska
Ļoti zīdainu ādu var iegūt, kad pēc noskrubēšanās ar kafijas biezumiem, viscaur ieziežas ar medu. Es pat netaisu nekādu speciālu masku ar olām un krējumiem, vai auzu pārslām. Paņemu dabīgo medu, nedaudz pasildu, lai pakūst un vieglāk klājas uz ādas. Pēc dušas arī āda vēl ir silta un vieglāk uzklāt, pēc 20 minūtēm eju mazgāt nost.

Olīveļļa
Olīveļļu reizumis smērēju uz elkoņiem un uz lūpām, kā arī citviet, kur parādās kādi sausuma pleķi. Ļoti labi palīdz.

 

Būsim skaistas!

Dalīties.

Atstāt Ziņu