Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

‘Gaidību sarunas’ un grūtnieču vingrošana

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esiet sveicinātas šajā brīnišķīgajā krāsaino lapu karuseļa laikā!

Man patīk rudens. Vērot pārmaiņas dabā, kā tā gatavojas ziemas miegam, ir tik fascinējoši. Gluži tāpat, kā būt līdzās un vērot pārmaiņas sievietē, kas savā ķermenī izauklē un pēc tam laiž pasaulē mazu cilvēciņu. Skaisti… brīnumaini. Un tomēr arī grūti.

Es uzskatu, ka bērna piedzimšanas diena – tas ir notikums, kuram ir laikus jāgatavojas. Tas ir darbiņš, kuram jānobriest gan fiziski, gan emocionāli.

Es esmu divu meitu māmiņa, fizioterapeite un dūla apmācībā Liene Grigāne un es priecāšos būt Tev blakus šajā gatavošanās laikā gan ar padomu, gan atbalstu, gan savām zināšanām.

Esi mīļi gaidīta ceturtdienās plkst. 15:00, Rīgas centrā VCA poliklīnikas “Pulss 5” telpās, kur es vadīšu “Gaidību sarunas”. Pusotras līdz divu stundu garumā pie tējas krūzes un uzkodām mēs runāsim par aktuālām tēmām, kas skar grūtniecību, dzemdību un pēcdzemdību laiku. Runāsim par jums svarīgo un droši varēsiet uzdot sev interesējošos jautājumus. Būs arī iespēja baudīt Rebozo lakatu relaksāciju.

 

Tuvākās “Gaidību sarunu” nodarbības:

 6.oktobrī pie mums ciemosies uztura speciāliste Marina Kaplāne. Uzzināsim par piemērotāko uzturu grūtniecības laikā, kā arī varēsiet uzdot jautājumus.

 13. oktobrī runāsim par tēmu “Dabīgu dzemdību norise”. Kā just, ka tā diena tuvojas. Dzemdības ir klāt – kā saprast, kas notiek ar ķermeni un mazuli dzemdībās. Kā sev palīdzēt dzemdībās – elpošanas un vizualizācijas tehnikas.

 20.oktobrī uzmanības centrā tēma “Partnera atbalsts dzemdībās – kā palīdzēt, iedrošināt, atbalstīt sievieti radībās.”

 27.oktobrī runāsim par jaundzimušo. “Tikko dzimis – mazuļa aprūpe, handlinga pamatprincipi, ķermeņa signāli, ko vecākiem pamanīt savā bērnā. Bērna raudāšana – kāpēc viņi raud un kā rīkoties.”

 3.novembrī runāsim par tēmu “Zīdīšana”. Kā zināt, vai bērniņš zīž pareizi, vai pietiek piena? Kā atvieglot zīdīšanas uzsākšanu.

Maksa par vienu nodarbību 9 eiro.

Grūtnieču vingrošanas nodarbības:
Savukārt ķermenim fiziski sagatavoties dzemdībām palīdzēs speciāli vingrojumi un dažādas elpošanas tehnikas, ko apgūstam nodarbībās divas reizes nedēļā otrdienās plkst. 11:00-12:00 un ceturtdienās plkst. 14:00-15:00.

Vingrošana sievietei gaidībās palīdz uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu. Tā ļauj apzināties savu ķermeni un grūtniecības laikā tajā notiekošās pārmaiņas, kā arī veicina kontaktu ar vēderā augošo bērniņu. Vingrošanas laikā stiprināsim un pastiepsim muskuļus, iepazīsim elpošanas, relaksācijas un vizualizācijas tehnikas, kas atvieglo gaidību laiku un palīdz sagatavot sievietes ķermeni un prātu dzemdībām.

Maksa par vienu vingrošanas nodarbību 6 eiro.

Gaidīšu jūs!
Pieteikties uz “Gaidību sarunām” un vingrošanas nodarbībām vari zvanot man (Liene, mob.26332752) vai poliklīnikas reģistratūrai pa tālruņiem 67284981, 67286673.

Dalīties.

Atstāt Ziņu