Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Gadās arī tā – dažkārt sākas nelaikā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

onkurss „Kad sākas nelaikā…” noteikti uzrunāja tās dāmas, kuras kaut reizi dzīvē ir vīlušās savā menustrālajā ciklā, proti, TĀS dienas sākušās visnepiemērotākajā un negaidītākajā brīdī, sagādājot neērtus brīžus. Lai arī stāstu, kuros dalījāties ar savām piedzīvotajām situācijām nebija pārmērīgi daudz, lasītāju bija daudz, daudz vairāk!

Paldies visām dāmām, kuras saņēmās un padalījās ar saviem pieredzētajiem gadījumiem. Pašmāju higiēnisko pakešu ražotāja Magone veicināšanas balviņas šoreiz aizceļo pie:

ALISES par gadījuma aprakstu, kas tieši neskāra viņu, bet gan viņas mammu:
Tas notika 2008.gada 8.augustā, karstā un ļoti saulainā dienā, kad brālēns Siguldas baznīcā teica “JĀ” vārdu! Mums šajā dienā tās jau bija otrās kāzas un mēs ar mazu kavēšanos visa ģimene ieradāmies uz ceremoniju! Mani vecāki apsēdās mums priekšā, bet mēs jaunatne aiz viņiem! Kad jaunlaulātie devās ārā no baznīcas klātesošie piecēlās kājās… un tad sekoja tas “nelaikā”. Mans puisis saka manai mammai: “Sievasmāt, Jūs ievārījumā iesēdāties”, sākām pie sevis smīkņāt. Mamma kaunā, stresā un nesaprašanā, ko nu darīt? Kleita arī ne tāda, uz kuras nekas nebūtu manāms… bet visiem ārā jādodās! Tā nu mēs viņu piesegdami nogādājām līdz mācītājam, kurš bija ļoti pretimnākošs un izpalīdzēja ar baznīcas ūdeni:)) Tā nu šis notikums beidzās ar humora pieskaņu un smieklīgām atmiņām!

INESES par nelāgo situāciju, kādā bija nonākusi kāda brauciena laikā:
Šoreiz par to, kad sākas nelaikā, mans stāsts vārda tiešā nozīmē, ar ko saskaras ik viena sieviete īpašajās dienās ir šāds. Ar kori lidojām uz Norvēģiju. Tas bija mans pirmais lidojums. Iepriekš biju dzirdējusi stāstus par klimata maiņām, kas arī var ietekmēt sievietes organismā izmaiņas, tieši šīs lietas, kas var sākties nelaikā. 100% biju pārliecināta, ka mani šis stāsts neskars it nemaz. Tā tik domāju es, bet daba dara savu. Tā nu bija brīvāks brīdis, vārdu sakot, katrs darīja, ko vēlējās, bet es tiku puišu kompānijā, kur spēlējām spēli UNO. Pirms spēles jau zināju, ka viss notiek, tāpēc apbruņojusies ar visu vajadzīgo, tik baudīju spēles garšu. Spēle ta beidzās, bet kaut kas nelāgs sākās. Bija gan asaras, gan sarkšana, gan neērtuma sajūta, un neziņa, kā iziet no vannas istabas? Vārdu sakot es biju ietinusies segā, kur apsēdos uz matrača. Protams, ceļoties kājās, segu noņēmu nost, piecēlos, un…briesmīgi, kas par peļķi gan uz matrača, gan segas, nerunājot par sevi pašu. Nosarkusi skrēju uz vannas istabu, cerot, ka vīrieši būs saprotoši un neizrādīs it ne mazāko uzmanību mani neveiksmei. Tomēr viens gan atradās. Kad vakarā gājām uz koncertu, drosminieks pienāca klāt un saka, nu ko vēders sāp? Biju izbrīnīta par viņa netaktisko jautājumu un neiejušanos manā lomā. Kad ieskrēju vannas istabām nezināju ko darīt? Jo sveša māja, ne zinu kur veļa stāv, ne ko darīt ar segu, kas pārklāta ar “nelaikā” traipiem? Pat lāgā nebija kur izkārt izmazgāto veļu. Nu, kaut kā mēģināju turēties, un sev iestāstīt, ka tas ir dabisks process, un, ka normāls vīrietis noteikti būtu saprotošs, neizrādot neko tādu, lai es kauna maisā ieslīdētu līdz dibenam… Pienāca vakars, viens no puišiem, kurš nebija liecinieks manai nedienai, sāk skaļi bļaustīties pa visu māju, kur ir viņa sega? Es, jau tā kā nomierinājusies, atkal sanervozējos ne pa jokam. Tik pie sevis domāju, kur, kur, pie manis uz radiatoriem, kuru kaltu pa mazam stūrītim uz radiatoriem, ko bļausties, pie sevis nodomāju. Neizturēja mana pacietība, līdz paņēmu viņu aiz krāgas, atvilku viņu uz savu istabiņu, un rādu, re, kur tava sega, tas neko nesaprot atkal bļauj, lai dodu viņam to. Kad paskatījos uz viņu ar izmisuma acīm, sakot, un lūdzot, lai paņem šo, citu segu, šķiet, kāds sargeņģelis, kurš tajā brīdi bija klāt, man palīdzēja, un apgaismoja arī viņu. Šo gadījumu nevaru nekādi aizmirst. Tik sevi mierinu ar to, ja kāds vēl ko teiks, tad nebūšu arī es naiva, bet gan pateikšu visu kā ir, ja vajadzēs, arī nokaunināšu viņu. Tāds nu mans stāsts “kad sākas nelaikā”, kas lika man justies tik nelāgi. Lai tādos brīžos mēs saglabātu vēsu mieru, un saprastu, ka par to nav jāsamulst.

NATAS par stāstu, kad mēnešreizes izlēma “ierasties” dienā, kad, iespējams, varēja būt viņas pirmā reize:
Pēc kalendāra laikā, taču situācijas ziņā pavisam, pavisam nelaikā… tā vismaz toreiz šķita. Mācījos vēl vidusskolā. Biju iepzinusies ar pusi, ar kuru jau bijām tikušies vairāk kā pus gadu, bija abpusējas simpātijas. Tajā nedēļā bija mana dzimšanas diena. Palika 18 gadu. Brīvdienās puisis atbrauca ciemos, palika pa nakti. Līdz tam bijām tikai skūpstījušies un čamdījušies, taču nekad nebijām vēl nodarbojušies ar seksu. Man vispār tā bija pirmā reize. Viņš bija visu tā skaisti iztēlojies un ieplānojis. Tas bija ļoti skaists vakars, kad devāmies gulēt, atkal ilgi skūpstījāmies, tad viņš ierosināja, ka varbūt šis ir brīdis, kad mēs varētu arī pirmo reizi pārgulēt. Vakars patiešām bija jauks, puiša attieksme lieliska, abpusēja vēlme un satraukums, taču tikai es zināju, ka… šajā vakarā es pavisam noteikti uz to nebūšu gatava, jo man taču sākušās mēnešreizes. It kā jau, kas tur liels, tomēr vakarā, kas aizvirzījies teju līdz pirmajai reizei, meitenei ir ļoti mulsinoši teikt puisim, ka „draudziņ, nekas nesanāks, jo man ir mēnešreizes!”. Tomēr jāpasaka vien bija. Protams, nogaidījām un tad, kad tas notika, bija tikpat satraucošas sajūtas, kā reizē, kad mūs no šī soļa atturēja MR.

 

 Ar dāmām sazināsimies personiski!

 

Par konkursa atbalstītāju – Magone 

Šobrīd jaunākā tendence higiēnas preču ražošanā ir tā, ka visam ir jāelpo – jābūt gaisu caurlaidīgam, plānākam, bet ar maksimālu uzsūcamību un pretnoplūdes drošību. Ražošanas procesā arvien vairāk tiek izmantoti maigāki un ekoloģiski nekaitīgāki materiāli. Tiek minimizētas alerģijas iespējas.
Arī Magones produktu sastāvā ir dabiskās šķiedras, tāpēc gaiss brīvi plūst cauri, novēršot iekaisuma risku un mazina alerģijas iespēju. Produktiem nav pievienotas krāsvielas un aromatizētāji, tām ir ļoti labas absorbcijas spējas. Detalizētāku informāciju un iegādes vietas skatīt www.magone-hygiene.lv

Magone piedāvājumā:
Higiēniskās paketes Magone Ultra ir atsevišķi iepakotas, ļoti plānas (~ 3mm biezuma) higiēniskās paketes ar paaugstinātu absorbciju un īpaši mīkstu virskārtu. Līmējošie spārniņi garantē absolūtu stabilitāti.

Higiēniskās paketes Magone Bulk&Soft ir atsevišķi iepakotas higiēniskās paketes ar īpaši mīkstu virsmu (≈6mm biezuma). Sānu rievas pasargā no mitruma noplūdes. Līmējošie spārniņi nodrošina stabilitāti.(≈ 3mm biezuma) higiēniskās paketes ar paaugstinātu absorbciju un īpaši mīkstu virskārtu. Līmējošie spārniņi garantē absolūtu stabilitāti.

Ikdienas ieliktņi Magone ir ļoti plāni, gaisīgi ar mīkstu virsmu. Sniedz komfortu ar sausuma un pārliecības sajūtu. Pasargā Jūsu apakšveļu ikdienas valkāšanā. Ieliktnīšu malas klāj mīksta virsma maigai saskarei ar Jūsu ādu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu