Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Fotokonkurss sadarbībā ar Fiskars – ‘Mans garšaugu dārziņš’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

as to būtu domājis, ka gatavošana un rušināšanās zemē reiz kļūs par modes lietu, nevis piespiedu-brīvprātīgu mājsaimnieču nodarbošanos… Taču tieši tā ir noticis, jo pēdējie gadi patiešām ir aizvadīti jaunu garšu un kulināro eksperimentu zīmē, novērtējot arī pašu audzētas dārza veltes un zaļumus.

Tieši dažādu krāšņumaugu un garšaugu audzēšana uz palodzēm un balkoniem ļauj piepildīt alkas pēc dārza darbiem pat rūdītākajai pilsētas dzīvokļa iemītniecei. Turklāt tam ir vēl kāds praktisks pluss – zaļumi ir rokas stiepiena attālumā tieši tad, kad pēc tiem rodas vajadzība virtuvē!

Šī doma prātā bija arī somu virtuves un dārzniecības piederumu ražotājam Fiskars, kad tas nāca klajā ar vienu no savām jaunākajām produktu līnijām Herb Gardens, radot virtuves dārza instrumentus garšaugu audzēšanai.

SievietesPasaule.lv un Fiskars labprāt redzētu, kur un kādus garšaugus audzē tu, tāpēc aicinām tevi piedalīties fotokonkursā “Mans garšaugu dārziņš”.

Kas jādara, lai piedalītos?

Tikai viena lieta – jānofotografē savs garšaugu podiņš vai dobīte un jāiesūta mums bilde. Sūtīt vari uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi ‘fotokonkursam’ vai meklē informāciju par šo konkursu mūsu sociālo tīklu lapās draugiem.lv/sievietespasaule vai Facebook.com/SievietesPasaule un pievieno fotogrāfiju turpat zem konkursa pieteikuma.

Fotogrāfijas gaidīsim no 26.jūlija līdz 11.augustam (ieskaitot) un vienu no konkursa dalībniekiem jau 12.augustā iepriecināsim ar praktisku dāvanu – Fiskars Herb Garden podiņu zaļumu audzēšanai un Fiskars pilsētas dārznieka komplektu, kurā ietilpst smaila lāpstiņa, 3 zaru kaplis un saliekams nazis.

Audzē garšaugus, fotografē un piedalies!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu