Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

FOTO: Ieskats ‘Uzplauksti pavasarim!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Mēs esam uzplaukušas!”- ar smaidu uz lūpām un prieka pielietu sirdi vienā balsī sauca visas desmit dalībnieces “Uzplauksti pavasarim!” pārvērtību dienas beigās. Un mēs- pasākuma organizatori- jūtamies gluži tāpat. Redzot, kā desmit brīnišķīgas sievietes dienas laikā no pumpuriem uzplaukst par krāšņām un dzīvespriecīgām būtnēm.

Diena bija gara – sākām jau plkst. 10:00 no rīta, kad sagaidījām pasākuma dalībnieces SievietesPasaule.lv telpās. Rīta kafija, iepazīšanās un sākās darbs – Elīnas Neilandes vadībā trīs stundu garumā bija jāstrādā ar saviem mērķiem, ar savām domām un jūtām, un pat jāpieraksta sev mājasdarbi.

Pēc kārtīgi padarīta darbiņa kārtīgi arī jāpaēd- par to, lai “Uzplauksti pavasarim!” dalībnieces šajā dienā palutinātu arī savas garšas kārpiņas parūpējās restorāna Harry Morgan pavāri.  Garda maltīte, sarunas, tuvākas iepazīšanās un interesanti stāsti- cik sievišķīgas pusdienas!

Pēc pusdienām pārdomu un rūpju rievas, kas dalībnieču pierēs iegūlusi pēc dienas pirmās daļas, kurā Elīna mēģināja visām, dot līdzi vērtīgu ceļamaizi iekšējai uzplaukšanai, pienācis laiks uzplaukt arī vizuāli.

Mūs sagaida pārvērtību meistari Oriflame jaunajā ekobirojā. Atraktīvais stilists Andris Ruskulis ar komandu ķeras klāt otām un krāsām, un, re kā – tikai nedaudz te, bišķiņ tur un dalībnieces iegūst mirdzumu acīs un starojošu smaidu. Paralēli Andris stāsta pamatlietas un dalās knifiņos par krāsošanos, un arī uzdod visām meitenēm mājasdarbu – veselu svētdienu veltīt tikai pašām sev!

Šobrīd ar šo novēlējumu arī beigšu ieskatu  ‘Uzplauksti pavasarim!’ pārvērtību dienā – jau drīzumā gaidi plašāku stāstu par pasākuma norisi, kā arī video. Pačukstēšu, ka video noslēgumā ir īpaša dziesma, ko dalībnieces veltījušas šai dienai! 🙂

Foto- Aigars Bokāns, fotokadri.lv

PLAŠĀKU IESKATU PASĀKUMA NORISĒ UN VIDEO GAIDI JAU OTRDIEN!

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Ah, skaisti! Žēl, ka nebiju starp laimīgajām. Varbūt nākamgad paveiksies, ja atkal būs tāds pasākums.

  2. Biruta Skuja on

    Sveikas, sveikas….ļoti patika pasākums. Tiešām veltīts sievietēm no A-Z. Sakārtot sevi no iekšpuses un tad ķerties klāt ārienei. Ideāli izplānots, uzmundrinošs un visādi citādi iedvesmojošs. Jau pieķēros klāt mājas darbiem. Svētdien izmēģināju un ievingrināju roku pildot stilista ieteikumus, liekas pat ka sanāca. Laiku aizņēma 2x vairāk nekā Andrim, bet rezultāts patika. Arī šīs divas darba dienas neizpalika bez kosmētikas, tikai jāpieceļas minūtes divdesmit agrāk. Nekas, skaistums prasa…. Liels paldies sievietespasaulei.lv un Oriflame, par<br> sagatavotajām dāvanām…. Tiešām, no visas sirds.

Atstāt Ziņu