Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Fiskars arī šoreiz neliek vilties. 4-1 griežamā dēlīša tests

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asot par iespēju izmēģināt Fiskars Functional Form virtuves dēlīti, daudziem šķita – nu kas var būt testējams un sakāms par virtuves dēlīti. Taču izrādās, ka ir gan! Arī mūsu testa dalībnieces norāda, ka nav varējušas iedomāties, ka tik elementāru lietu kā virtuves dēlīti, var uztaisīt vēl funkcionālāku.

Zane: pat vīrieši novērtēja tā vienkāršību un eleganci
Man bija dota tā lieliskā iespēja izmēģināt un dot atsauksmi par Fiskars Functional Form virtuves dēlīti.
Mazliet par pašu produktu: Dēlītim ir trīs plastikāta slāņi – pelēks, melns un caurspīdīgs un bērza koka dēlīša pamatne. Trīs virsējie slāņi ir ļoti ērti piestiprināmi pie koka pamatnes – atliek tikai tos uzspraust uz gumijotā riņķīša un tie ļoti labi turas tiem paredzētajā vietā.
Kā jau katrai lietai – tām ir savi plusi un savi mīnusi. Sākumā par plusiem. Dēlītis ir liela izmēra, līdz ar to ir ļoti ērti ar to strādāt. Gatavošanu atvieglo arī noņemamās detaļas – var ērti sagriezt vienu produktu – to nolikt malā un turpināt darbu – nav jāizmanto papildus trauki ēdiena uzglabāšanai pirms paša gatavošanas procesa. Plastmasas dēlīši ir arī lokani, līdz ar to tos ir iespējams saliekt un ērti iebērt sagrieztos produktus traukā/pannā. Tāpat plastikāta detaļu mazgāšana ir ļoti ērta un ātra. Jāsaka, ka koka pamatni man ir žēl sagriezt, tādēļ to izmantoju divos veidos: 1) kā stingru pamatni plastikāta detaļām un 2) elegantu koka paplāti, uz kuras var novietot tējas tasītes un saldumus, lai ērti varētu pasniegt tos viesiem. Šoreiz varu teikt, ka krāsu gamma ir 100% atbilstoša mania pelēki oranžajai virtuvei – līdz ar to tas lieliski iekļaujas manas virtuves dizainā.
Taču, kā jau minēju, ir arī savi mīnusiņi. Būšu gan precīza – ir atklājies tikai viens mīnusiņš – uz plastmasas detaļām jau pēc pirmās lietošanas reizes bija redzamas griešanas pēdas, līdz ar to – izskatās, ka šīs detaļas nobružāsies diezgan ātri. Gribētos, lai plastmas detaļas tik ātri nesagrieztos. Bet varbūt, ka Fiskars firma ar laiku piedāvās plastmasas detaļām maināmus komplektus – varbūt pat dažādās krāsās!?
Kopumā varu teikt, ka esmu ļoti pateicīga par doto iespēju izmēģināt Fiskars Functional Form virtuves dēlīti – esmu to iemīļojusi, kā lielisku palīgu. Ja vien ir tāda iespēja – iesaku saimniecēm iegādāties šādu dēlīti, jo tas ir ļoti ērts un elegants palīgs virtuvē. Pat vīrieši novērtēja tā vienkāršību un tajā pašā laikā eleganci.

Izmēģini!
Zanes rudenīgo dārzeņu-vistas sautējuma recepti

  

Elita: nav vairs jāmazgā liekas šķīvju un bļodu kaudzes
Pateicoties SievietesPasaulei ieguvu iespēju testēt šo unikālo Fiskars GoCutting virtuves dēlīšu komplektu. Jau lasot aprakstu, sapratu, ka tā ir lieta, ko man vajag, un tāpēc nedomājot pieteicos. Vienmēr, lai sagrieztu daudzos dārzeņu veidus es izlietoju arī lielu kaudzi šķīvju vai bļodu, kuras, savukārt, ir atkal jāmazgā. Šie dēlīši ir divi vienā – der gan sagriešanai, gan uzglabāšanai līdz tālākai darbībai.

Izmēģini!
Elitas ziemas salātu recepte “Ķeguma salāti”

Natālija: kurš būtu domājis, ka virtuves dēlītis var padarīt vēl praktiskāku
Paldies par iepsēju testēt Fiskars virtuves dēlīti! Man bija liels pārsteigums, ka tas ir 2x lielāks, nekā standarta dēlēši – apmēram A3 lapas lielumā, kas ir liels pluss, kad jāgatavo liels ēdienu daudzums (svētku reizēs, lielai ģimenei, draugiem uzkodas utt). Kopumā dēlītis ir pasmags, bet tas sastāv no 4 virsmām, no kurām trīs ir noņemamas un ir no ļoti viegla materiāla. Ceturtā kārta ir koka dēlis, kas ir pasmags, bet ļoti ērts, kad nepieciešams darboties ar gaļu. Tāpēc ikdienā es izmantoju kādu no 3 noņemamām virsmām.
Virsmas noņemas ar vienu pieskārienu, tās var atlikt atpakaļ tikpat viegli. Tās ir arī ērti mazgājamas un žāvējamas. Kurš gan būtu domājis, ka tik ikdienišķu lietu kā virtuves dēlītis var pārvērst vēl praktiskākā un daudzfunkcionālākā lietā? Fiskars arī šoreiz nav licis vilties. Dodu 10 no 10 ballēm!

Izmēģini!
Natālijas ieteiktā recepte lazanjai sicīliešu gaumē

Dalīties.

Atstāt Ziņu