Vārda dienu svin: Brigita, Indra, Indars, Indris

Februārī atklājam nezināmo Ķīnu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

anvārī portālā devāmies virtuālajā pasaules apceļošanas tūrē uz Ķīnu, lai gan tieši februāris ir tas mēnesis, kad tiek svinēts Ķīniešu Jaunais gads. Tāpēc gluži loģiska grāmatu klubiņā šķita izvēle lasīt kādu ķīniešu autora darbu vai arī kādu grāmatu, kas mums atklātu ko jaunu par šo kontrastiem un senām tradīcijām bagāto zemi.

Grāmatu klubiņa izvēle krita par labu 2005.gadā iznākušajai ekstrēmā ceļotāja Bruno Šulca grāmatai „Nezināmā Ķīna”. Grāmatā autors stāsta par trīs ceļojumos piedzīvoto Ķīnas noslēpumainajā reģionā, islāmiskajā Siņdzjanā, ko pasaulē pazīst kā senā Zīda ceļa pērli. Pirmie tūristi šeit kāju spēra tikai 1980.gadā, un viņu acīm pārsteidzoši pavērās XIII gadsimta venēciešu ceļotāja Marko Polo apjūsmotās ainas. Stāstu ilustrē krāsainas fotogrāfijas.

 

Grāmatu klubiņš „Ar grāmatu azotē” tiekas reizi mēnesī, kad pie tējas tases vai vīna glāzes, dalamies iespaidos par kopīgi lasīto grāmatu. Ja arī Tu mīli lasīt un gribi pievienoties mūsu grupiņai, piesakies, rakstot uzsp@sievietespasaule.lv! Ja nevari pievienoties klātienē, seko līdzi virtuāli, jo par klubiņa aktualitātēm rakstām sadaļā „Grāmatu klubiņš Ar grāmatu azotē“!

Dalīties.

Atstāt Ziņu