Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Ekostudijā izmēģinām šokolādes masku matiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Izkūsti šokolādes svētlaimē… Tik kārdinošu piedāvājumu no Biotēkas Eksotudijas saņēmām tieši pirms svētkiem, kad pāris mierpilnas stundas, kas veltītas tikai sev, bija daudzu sieviešu sapnis.   
Aromātisko šokolādes, bio apelsīnu un Ziemassvētku garšvielu masku matu elastībai un spīdumam varēja baudīt SievietesPasaules lasītājas, kuras lielajā portāla Ziemassvētku konkursā laimēja Ekostudijas dāvanu kartes. Pēc mierpilnā baudījuma viņas dalās savās emocijās par piedzīvoto.  

Ilona Balode: „Izbaudīju, ko nozīmē – klients ir karalis“
„(..) Sajūta pēc šokolādes maskas bija fantastiska! Šķita, ka mati ir tik viegli, galvai tik patīkamas sajūtas… vienkārši neaprakstāmi! Pēc matu apčubināšanas tie tika ieveidoti skaistā vakara frizūrā. (..) Izbaudījusi jauku procedūru, tikusi pie spīdīgiem matiem un skaistas vakara frizūras – varēju doties naksnīgajās Rīgas ielās, lai baudītu dzīvi! Visi, kuriem patīk kaut kas, kas ir dabisks, varu ieteikt šo studiju. Attieksme tajā ir fantastiska! Tur pilnībā var izbaudīt, ko nozīmē – klients ir karalis. Tās divas stundas, ko viņas (studijas meitenes – red.) ņēmās ap maniem matiem… to nevar aprakstīt – BRĪNIŠĶĪGI!”
Visu Ilonas vērtējumu par izbaudīto procedūru Ekostudijā lasi ŠEIT >>

Aija Mežale: „Jutos, kā sēdētu aromātiskā ziedu pļavā”
„(..) Jau ieejot pa Ekostudijas durvīm pretīm pavērās divas smaidīgas sejas, kuras uzreiz lika justies omulīgi, viegli un nepiespiesti. Mana šokolādes feja bija Ināra, kura ļoti prasmīgi, maigi un mierīgi veica šo procedūru, paralēli darbībām sīki  izstāstot, ko dara, ar kādu produktu un ko tas dos maniem matiem. Sajūtas ar šokolādi matos un visādām ēteriskajām smaržīgajām dabīgās izcelsmes eļļiņām bija vienkārši fascinējoši kolosālas, sajūta tāda, kā sēdētu kādā aromātiskā ziedu un augu pļavā. (..)”
Visu Aijas vērtējumu par izbaudīto procedūru Ekostudijā lasi ŠEIT >>

Par Biotēkas Ekostudiju
Biotēkas Ekostudija ir 100% īsta eko frizētava un skaistumkopšanas studija, kur baudīt lielpilsētas smalkāko profesionāļu meistarību mīļā, miera un mazpilsētas personiskās attieksmes pilnā gaisotnē. Dabīgs un apburošs skaistums ir sasniedzams, neprasot neviena upurus.
Izbalināt matus, ielikt ilgviļņus un elpot matu lakas miglu – to var jebkurā citā Rīgas frizētavā. Biotēka Ekostudijā tiek izmantota tikai īsta, sertificēta, luksus klases dabīgā kosmētika, gaiss smaržos pēc ēteriskajām eļļām un zālīšu ekstraktiem, mati tiks lutināti ar organiskiem līdzekļiem, kas ir gan efektīvi, gan patīkami.

Ka sir Ekostudijas vērtības? Noteikti:
Dabīgs matu mirdzums
– tikai sertificēta, luksus klases dabīgā kosmētika.
Dabīgs matu skaistums
– individuāli veidotas matu atjaunojošas masku kūres
Ziedi Tavos matos
– ekskluzīvi matu rotājumi no dzīviem ziediem vai pērlīšu virtenēm
Mirdzums acīs
– dabīgs make-up ar Dr.Hauschka dekoratīvo kosmētiku.
Maigs pieskāriens
– manikīrs un roku kopšanas procedūras ar sertificētu eko kosmētiku

Ekostudijas darba laiks:
darba dienās – plkst.10.00-19.00
sestdienās plkst.10.00-18.00
svētdienās – slēgts
Pierakstīties var pa tālr.: 67372206 vai mob. 22047309

Dalīties.

Atstāt Ziņu