Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Dzintara ādas atjaunināšanas līdzekļu REVIVAL ieguvējas ir…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

das novecošanās ir neizbēgams, tiesa, ļoti individuāls process. To ietekmē dažādi iekšēji un ārēji apstākļi, bet lielā mērā tieši organisma nespējas pietiekamā daudzumā “saražot” jaunas kalogēna un elastīna šķiedras. Kādai šie procesi notiek ātrāk, kādai vēlāk, tomēr vidēji šie kalogēna veidošanās tempi palēninās pēc 30 vai 35 gadu sliekšņa sasniegšanas. Ko darīt, kad tas notiek? Noteikti vēl vairāk uzmanības jāpievērš uzturam, dzīvesveidam, sejas kopšanas paradumiem un, protams, jāizvēlas atbilstoši sejas kopšanas līdzekļi, kas nodrošina arī ādas atjaunināšanos.

Nu jau pāris gadus aktīvi anti-age kosmētkas izstrādes lauciņā sevi piesaka arī pašmāju kosmētikas zīmols Dzintars, kas nupat laidis klajā jaunu ādas atjaunināšanas līdzekļu sēriju REVIVAL. Sērijā ietilpst četri produkti – tonizējošs attīrošs pieniņš, atjaunojošs balzams ādai ap acīm, atjaunojošs sejas serums un atjaunojošs dienas krēms, kuru sastāvā esošās aktīvās vielas – no auzu graudiem iegūtais akīvais Beta-Glucan, tējas sēnes aktīvais koncentrāts Kombuchka un SYN®-COLL peptīdi – līdzās citām sastāvdaļām efektīvi novērš noguruma pēdas sejā, izlīdzina grumbiņas, mitirina ādu un palīdz ādai brieduma gados atjaunot spēkus.

Visu aizvadīto nedēļu piedāvājām iespēju pieteikties divu REVIVAL sērijā esošo ādas atjaunināšanas līdzekļu testam. Testēšanai tika nodoti:

   

REVIVAL atjauninošs balzams ādai ap acīm

Balzams koriģē sīkās grumbiņas un atjauno ādu ap acīm. Mīkstina, mitrina un samazina ādu velkošo sajūtu, aizsargā un baro ādu. Samazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.
Balzams satur KOMBUCHKU – tējas sēnes aktīvo koncentrātu, kas paātrina ādas reģenerāciju un palēnina novecošanās procesus, izlīdzina un atsvaidzina ādu, uzlauo tās krāsu un tvirtumu. Ruskusa un rudzupuķu ekstrakti stimulē asinsriti un samazina maisiņus zem acīm.
Produkts satur 92% dabiskas izcelsmes izejvielu.
Mazumtirdzniecības cena 9.50 EUR

REVIVAL atjauninošs sejas serums

Serums intensīvi mitrina, nostiepj, atjauno ādu un izlīdzina grumbiņas. Aktīvie komponenti uzlabo ādas tvirtumu un elastību, tās tekstūru un novērš sejas blāvo krāsu.  Serums satur KOMBUCHKU – tējas sēnes aktīvo koncentrātu, kas paātrina ādas reģenerāciju un palēnina novecošanās procesus, izlīdzina un atsvaidzina ādu, uzlabo tās krāsu un tvirtumu. Peptīdi, augu antioksidanti, dioskorejas,  Āzijas centellas un citi ārstniecisko augu ekstrakti nodrošina liftinga efektu.
Produkts satur 92% dabiskas izcelsmes izejvielu.
Mazumtirdzniecības cena 9.50 EUR

Izlozes kārtībā noteicām tās 5 lasītājas, kuras saņems savā īpašumā abus šos līdzekļus, lai tos izmēģinātu un vēlāk par tiem sniegtu savas atsauksmes. Un tātad, testēšanā piedalīsies:

Zane Rence
Inta Krieviņa
Ina
Laura Misiņa
Guna Vilkina

Apsveicam! Mēs ar jums sazināsimie personīgi par iegūto REVIVAL produktu saņemšanu! 

 

Testu piedāvā:

 

Lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Vairāk kā 1000 zīmola parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus 47 specializētajos veikalos Latvijā, kā arī ir pieejami vairāk kā 20 citās pasaules valstīs. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu