Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Daži ieteikumi gatavojoties sestdienas braucienam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Visas ar nepacietību gaidām sestdienu un jautro piedzīvojumu braucienu „Dāmas rullē!“, tomēr gan jau ikviena šajā karstumā ir pieķērusi sevi pie domas – vai šādā karstumā es spēšu! Tā kā sinoptiķi īpašas izmaiņas laika apstākļos nedēļas nogalē nesola (to nesola arī dabas vērotāji: lielais vasaras karstums iekrita mazajos gulētājos, līdz ar to secināms, ka arī 17.jūlijs gaidāms karsts), esam sagatavojuši pāris ieteikumus, ko būtu lietderīgi ņemt vērā:

1) nodrošinieties ar  pretapdeguma krēmu;

2) sacensību norises vietā būs pieejams ūdens, to dzert vajag daudz. Katrai dalībniecei tiks izsniegts dzeramais ūdens pirms starta līdzi ņemšanai un 3 kontrolpunktos būs iespēja uzpildīt ūdens krājumus;

3) noteikti kaut kam jābūt galvā. Silti rekomendējam ķiveri, tā pasargās gan no saules, gan nelaimes gadījumiem sacensību laikā, bet pēc sacensībām noteikti jābūt cepurei vai lakatam galvā.

4) ja nepaliks vēsāks, trase tiks saīsināta līdz 17 km, izslēdzot kontrolpunktu, kura dēļ būtu jāpavada krietns laiks zem atklātas saules;

5) vēl ņemiet vērā, ka pastāv iespēja, ka mūs var pārsteigt lietus,  tāpēc līdzi varat paķert lietus mēteļus vai vienkārši sausas drēbes.

6) šajā karstumā, kad mazinās koncentrēšanās spējas, vēlreiz aicinām ievērot satiksmes drošības noteikumus, sargāt sevi un cienīt citus!

 

!!!
Un vēl gribaam atgādināt par foto aparātiem. Ņemiet tos līdzi (komandai vismaz viens, bet ideālā gadījumā vairāki), jo brauciens ietvers arī foto-orientēšanās elementus. Turklāt jau pēc brauciena notiks konkurss par interesantāko „Dāmas rullē!” brauciena bildi!

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Ilze Lipska on

    Tas nozīmē, ka mans plāns apgādāties ar 3 litriem ūdens līdzi, ir lieks, vai ne? <br>Par spīti karstumam – nevaru sagaidīt!

  2. Līga Ozoliņa on

    Jā, ilzel, ar ūdeni centīsimies maksimāli apgādāt! Kaut kur vakar dzirdēju, ka uz brīvdienām sola joprojām karstu, bet ne vairs tik, cik aizvadītās dienas. Uz to arī ceram! 🙂

Atstāt Ziņu