Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Dāvinām 5 ‘Nerātnais saraksts’grāmatas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

Vai arī tu esi no tām, kas laiku pa laikam kaut ko apņemas?  Arī Fēbe ir kaut ko apņēmusies. Nē, šoreiz tā nav veselīgāka dzīvošana, biežāka sportošana, labāku domu domāšana… Viņa ir sastādījusi sarakstu ar 10 lietām, kas varētu atsvaidzināt viņas gultas dzīvi.

Viņa nav no tām smalkajām lēdijām, kas dienu pavada smalkā ofisā, perfekti izpildot darbus un vakarā dodoties mājās pie brīnišķīga vīra un bērniem. Nē. Jaunajā gadā viņa piedzeras līdz kliņķim kopā ar draugiem, kas zog viesnīcas galda piederumus. Darbā dāma ierodas, taču strādā gaužām maz, un viņas priekšnieks Fēbei derdzas tikpat ļoti, cik sporta zāle. Turklāt, sieviete joprojām nav tikusi galā ar šķiršanos no drauga Aleksa, kas viņu pameta pirms gada citas dēļ. Pat psihoterapeites apmeklējumi nav palīdzējuši atbrīvoties no draņķīgās sajūtas, kas rodas par to domājot. Tāpēc Fēbe nolemj, pie velna, varbūt viens pārgalvīgs saraksts dzīvi iekrāsos jaunās krāsās.

Viņa ir apņēmības pilna gada laikā izmēģināt visu, ko pasaule sniedz – jaunāka vīrieša ievilkšanu gultā, anālo seksu, lomu spēles, grupveida seksu, mīlēšanos ar pilnīgu svešinieku un vēl daudz ko citu. Viens saraksta punkts ir pikantāks par otru un šķiet, ka Fēbi sagaida galvu reibinošs piedzīvojums – atliek tikai sameklēt kādu, ar kuru kopā to realizēt.

Šī Džoenas Bolouri grāmata nebūs tā, kas rosinās uz filozofiskām pārdomām par dzīvi vai nesīs jaunas atklāsmes, taču tā uzmundrinās pēc nogurdinošas darba dienas un sagādās kompāniju pludmalē vai vēlos vasaras atvaļinājuma rītos. Vieglais un asprātīgais humors un raitā valoda tevi aizraus. Grāmatas sižets un galvenās varones piedzīvojumi asinīm liks riņķot straujāk.

Spied uz zemāk redzamās pogas, līdz 5.jūlijam sūti pieteikumu un, iespējams, tieši tev mēs dāvināsim šo nedaudz nerātno vasaras lasāmvielu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu