Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Dāmas rullē: Tā tas viss sākās!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojoties 5.gadskārtējajam piedzīvojumu velobraucienam sievietēm – “Dāmas rullē!”, kas 2012.gada 6.oktobrī notiks Saulkrastos, ar īsiem foto mirkļiem atskatāmies uz iepriekšējiem četriem aizraujošajiem pasākumiem!

Ja arī Tu vēlies sajust kaut daļiņu no tā azarta un prieka, ko raisa “Dāmas rullē!”, ilgi nedomā un piesakies šī gada sacensībām!

 

Kad, kur un kā viss notiks?

KAS: sacensību apraksts lasāms šeit

KAD: 6.oktobrī, plkst. 10.00-17.00

KUR: Saulkrastos

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un vēlas jautri un aktīvi pavadīt dienu; pieteikties var pa vienai vai ar komandu (3-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: ritenis, velo ķivere un labs garastāvoklis

PIETEIKŠANĀS: pieteikties dalībai piedzīvojumu braucienā var līdz 30.septembrim, rakstot uz damasrulle@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 26369141. Piesakoties saņemsiet pasākuma nolikumu un dalībnieka/-u pieteikuma anketu, kurā atradīsiet sīkāku informāciju par braucienu. Vietu skaits ir ierobežots! Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

DALĪBAS MAKSA*: Piesakoties un veicot maksājumu līdz 2012.gada 23.septembrim, dalības maksa Ls 10 no dalībnieka, maksājot līdz 2012.gada 30.septembrim – dalības maksa Ls 15 no dalībnieka.

ĪPAŠAIS KOMANDAS PIEDAVĀJUMS:
Piesakoties komandai ar 5 dalībniecēm, iegūstiet 20% atlaidi dalības maksai un par komandas dalību sacensībās maksājiet Ls 40!

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, dzērienu nodrošināšana startā un finišā, uzkodas, pārsteiguma balvas u.c. Šoreiz arī izklaides līdzatbraukušajiem atbalstītājiem!

 

Piesakies un tiekamies 6.oktobrī Saulkrastos! Dāmas rullē!

Dalīties.

Atstāt Ziņu