Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

‘Dāmas rullē!’ – jau pēc divām nedēļām Saulkrastos!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai zināji, ka sports, kustības un pozitīvas emocijas ir tās, kas var aizdzīt nomāktību, kas bieži nāk komplektā ar tumšā rudens laika iestāšanos!? Tas noteikti ir vēl viens labs iemesls, kāpēc jāpiedalās atraktīvajā piedzīvojumu velobraucienā „Dāmas rullē!”, kas jau pavisam drīz – 6.oktobrī notiks Saulkrastos!

Mēs joprojām aktīvi gatavojamies un, kā noprotams, arī komandas nopietni piedomā pie savas komandas vizuālā noformējuma. Mums ir jau zilās jūras meitenes, baltie vēja eņģeļi, dzeltenās saules meitas u.c. Viss liecina, ka būs ļoti košs pasākums un arī līdzjutējiem būs, kur priecēt acis!

Septembra sākumā arī SievietesPasaules meitenes devās uz Saulkrastiem, lai izbrauktu pa iecerētajiem brauciena kontrolpunktiem. Uzsēdušās uz riteņiem no Saulkrastu Velosipēdu muzeja, kas cita starpā, ir vienīgais velo muzejs Latvijā un, iespējams, pat Eiropā, devāmies ceļā. Kāds ir secinājums? Saulkrasti ir ļooooti gara pilsēta un tajā ir milzum daudz interesantu pieturas punktu. Te ir arī milzum daudz interesantu stāstu,- to pat neapjautām, kamēr nebijām satikušas radošās un aktīvās Saulkrastu meitenes Andu, Asnati un Martu no Seasidefeeling. Viņas ir satikušās vien pirms pāris gadiem, taču ar ļoti skaidru mērķi – ir jāpopularizē piejūras reģiona burvība un dzīvesveids, kā arī gaumīga, nesteidzīga un skaista tā baudīšana! Tieši pateicoties Seasidefeeling meiteņu stāstiem noteikti sagaidīsiet sacensībās arī pa kādam āķīgākam uzdevumam!

Un noslēgumam divas pavisam jaukas ziņas:
1) Kā jau solījām, šajā gadā esam padomājušas arī par aktivitātēm atbalstītājiem, īpaši, bērniem.
Tā nu varēsiet fotografēties īpašajā „fotostūrītī” un sadarbībā ar Seasidefeeling meitenēm darbosies arī radošās darbnīcas, kuru ietvaros no dabiskiem materiāliem varēs veidot īpašus vēja zvanus u.c. interesantas lietas! Par to, ka iznākums būs vienreizējs, šaubu nav, ja aplūko gaumīgos Saulkrastu suvenīrus, kurus meitenes ir veidojušas!

2) Šis īpaši veltīts tām, kuras vēl domā, vai 6.oktobrī ņemt riteni un braukt uz Saulkrastiem, lai rullētu kopā ar citām dāmām – arī piesakoties šīs nedēļas laikā, sacensībās varēs piedalīties par sākotnējo, nevis paaugstināto dalības maksu! Proti, dalības maksa vienai dalībniecei ir Ls 10, taču, ja piesakās pilna komanda (5 dalībnieces), tad dalības maksa no dalībnieces ir Ls 8!

 

Vairāk informācijas par “Dāmas rullē!” Saulkrastos lasi ŠEIT >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu