Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Dāmas rullē Ikšķilē! Meklējot dievieti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Kā atrast Dievieti?
Tev 24.septembrī jādodas uz Ikšķili…
Kopā ar komandas biedrēm Tev būs jāiztur pārbaudījumi, ko sarūpējuši Četri Dabas Spēki – Uguns, Ūdens, Zeme un Gaiss…
Kad būsi tos paveikusi, jums tiks atklātas norādes, kur atrodama Dieviete..”
/no leģendas par Dievieti/

SievietesPasaule.lv jau ceturto reizi aicina uz piedzīvojumu velobraucienu “Dāmas rullē!” Šoreiz tiekamies 24.septembrī Ikšķilē Dievietes meklējumos. Tas būs kā punktiņš uz i – lieliskas vasaras lielisks noslēgums!

Pasākuma  mērķis ir, aktīvi uz velosipēdiem pavadot dienu, izbaudīt dabas gatavošanos rudenim, komandās veikt interesantus un atjautīgus uzdevumus, kā arī vienkārši visām kopā jautri pavadīt dienu.

Pateicoties pasākuma atbalstītājiem, pie vērtīgām balvām tiks ne tikai ātrākā komanda, kurai visātrāk izdosies atrast Dievieti, bet visas dalībnieces, apbalvojot komandas dažādās nominācijās, piemēram, Atjautīgākā komanda, Draudzīgakā komanda, Atraktīvakā komanda u.c.

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 24.septembrī, plkst. 10.00-15.00

KUR: Ikšķilē (starta vieta – Ikšķiles estrādē)

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un vēlas jautri un aktīvi pavadīt dienu; pieteikties var pa vienai, pa divām, trijām vai jau ar veselu komandu (4-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: ritenis, velo ķivere un labs garastāvoklis

PIETEIKŠANĀS: pieteikties dalībai piedzīvojumu braucienā var līdz 21.septembrim, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruņiem 26369141 vai 25990679. Piesakoties saņemsiet pasākuma nolikumu un dalībnieka/-u pieteikuma anketu, kurā atradīsiet sīkāku informāciju par braucienu. Vietu skaits ir ierobežots!

DALĪBAS MAKSA*: Veicot priekšapmaksu, dalības maksa Ls 5, maksājot uz vietas pasākuma dienā – dalības maksa Ls 7 no personas.

Piesakies un tiekamies 24.septembrī Ikšķilē! Dāmas rullē!

 

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, dzērienu nodrošināšana startā un finišā, uzkodas, pārsteiguma balvas u.c.

Ļaujies piedzīvojumiem un sportiskam garam!

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu