Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Daba ienāk mājās. Konkurss noslēdzies

Pinterest LinkedIn Tumblr +


raktiskas un dekoratīvas bija konkursam “Daba ienāk mājās” pieteiktās idejas. Šobrīd, kad jau katru mīļu brīdi vadām brīvā dabā un smeļamies tās enerģiju, apkopojam rezultātus un paziņojam konkursa uzvarētājas – Sēņotava” komplektu austersēņu audzēšanai ieguvējas.

Un tātad, Sēņotava komplektus iegūst:

Dace P. par praktisko un aromātisko zāļu tēju žāvēšanas ideju.
Proti, viņa tās sien mazās buntītēs, iekarina koka rāmīšos un liek kā dekorus pie sienas. 

Dace konkursam pieteica arī no ziediem veidotu krūzīšu paliknīšu gatavošanas ideju

 


Maija par ideju no dabas materiāliem pagatavot nelielas glezniņas.
Tas atgādināja par lapiņu un ziediņu kaltēšanu un nospiešanu starp grāmatu lapām, lai jau vēlāk tās pārvērtu skaistos darbiņos. 

 

 

 

 

Laura par oriģinālo ideju, kā akmeņi pārtop košos un skaistos interjera priekšmetos. 

 

 

 

 

Ar laimētājām sazināsimies personiski. 


 

Konkursu atbaltsa Sēņotava:

Austersēņu audzēšanas komplekta SĒŅOTAVA ikvienam no mums ļauj savu palodzi vai jebkuru citu vietu virtuvē pārvērst par mežu un audzēt sēnes! Pašai nekas nav jāgādā, jo SĒŅOTAVAS komplektā jau saņemsi kastīti, augsni un pat pudelīti ūdens izsmidzināšanai. Un, iedomājies tikai to prieku, kad redzēsi, kā tavā acu priekšā izdīgst sēnītes, bet jau pēc 7-10 dienām tās būs gatavas ēšanai! Viens šāds komplekts sniegs tev divas vai pat trīs sēņu ražas, ikrreizi dodot 500-800g austersēņu. 
Ar SĒŅOTAVU tu būsi bijusi lieciniece īpašajam sēņu augšanas procesam, plus vēl būsi sagādājusi arī veselīgu maltīti sev un mīļajiem, jo austersēnes ir ļoti veselīgas. Tās satur daudz vērtīgu vielu, kas palīdz normalizēt asinspiedienu, mazināt holesterīnu, uzlabot zarnu darbību, stiprināt imunitāti, mazināt vēža saslimšanas risku u.c. 
Vairāk par austersēņu audzēšanu mājās uzzini www.senotava.lv!


Dalīties.

Atstāt Ziņu