Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Cigun vingrošana – atgūsti iekšējo līdzsvaru un atjauno enerģiju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ci gun (Ci – dzīvības enerģijas, gun – darbs) ir Ķīnas izcelsmes atveseļošanas metodika, kurā ietilpst fiziskā un elpošanas vingrošana, kā arī prāta nomierināšanas vingrinājumi. Tradicionāli Ci gun ir Ķīnas medicīnas sastāvdaļa, bet Latvijas kontekstā Ci gun metodi mēs saprotam kā atveseļošanas vingrošanu, atbrīvotu no svešās mistikas un reliģiskiem uzskatiem, metodoloģiski pielāgotu mūsu zemes cilvēka mentalitātei.

Ci gun metodi var izmantot kā atveseļošanas vingrošanu, neatkarīgi no vecuma – labas fiziskas formas un darbaspēju saglabāšanai un veicināšanai.

Ci gun vingrojumu programmas mērķis ir parādīt elementārus atveseļošanās vingrinājumus, kuri ietverti vairākās daļās:

  1. Fiziskie vingrinājumi – veido pareizu ķermeņa stāju, koordinētas un plūstošas kustības, kā arī ietekmē ķermeņa aktīvās ādas zonas.
  2. Elpošanas vingrinājumi – nostiprina diafragmālo elpu, tiek pielietota mierīga un lēna elpa, elpas izmantošana labsajūtas veicināšanā.
  3. Vingrinājumi mierīgam prātam – tiek veltīti domu sakārtošanai, pozitīvai domāšanai, iekšējās koncentrēšanās pamatu veidošanai.

Ci gun nodarbības vada
ārsts Edmunds Jansons.

Kā notiek nodarbības:
Vienas nodarbības ilgums ir stunda un tā notiek 1 reizi nedēļā, dalībnieki vingrinājumus praktizē arī mājās līdz pat 20 minūtēm dienā. Nodarbības vada Latvijas ārstu biedrības sertificēts Ci gun metodes speciālists, iekšķīgo slimību ārsts Edmunds Jansons.

Ci gun vingrošana iemācīs pacientiem ar sava ķermeņa un prāta spējām, neizmantojot medikamentus vai citus ārējos līdzekļus:

      pārvaldīt stresu, regulēt darba un atpūtas režīmu, domāt, produktīvāk

      uzlabot locītavu, mugurkaula un nervu sistēmas stāvokli,

      atjaunot darbaspējas un dzīvības enerģiju, regulēt miegu un dzīvot efektīvāk.

 

Nodarbību laiki http://vivendicentrs.lv/lv/Nodarbibu-laiki

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās nodarbībām pa tālruni 20451777 vai e-pastā info@vivendicentrs.lv.

Dalīties.

Atstāt Ziņu