Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Boulinga kauss ‘Dāmas rullē’ izcīnīts!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā nedēļā, kad portāls SievietesPasaule.lv svinēja savu ceturto dzimšans dienu, Fantasy Park Riga notika mūsu organizētā boulinga turnīra „Dāmas rullē!” fināls. Tas bija jautrs, azartisks, bet vairāk par visu – sievišķīgs pasākums.

Pirmais “Dāmas rullē” kauss aizceļoja pie Lauras, Madaras, Ievas, Edītes un Ievas jeb komandas “Golden Ladies”. Tiesa, sacensība viņām izvērtās sīva – nācās pat izspēlēt pēcspēles „bollīšus”, kā mēs tos mīlīgi nodēvējām.

Taču vairāk par pasākumu, lai runā fotogrāfijas!

Īsi pirms astoņiem vakarā, 4.decembrī dāmas sāka pulcēties Fantasy Park Riga, lai dotos fināla “cīņā” par pirmā boulinga kausa “Dāmas rullē” iegūšanu. Bet kā gan var doties cīņa, neiesildoties!? 

Kad boulinga celiņi sadalīti, rokas, gūžas, kakli un kājas iesildītas, var ķerties pie īsto bumbu piemeklēšanas, stratēģijas izstrādes un vēl kāda kopīga foto…

Tad jau arī spēle var sākties. Pirmā un otrā spēle īpaši svarīgas – katrs punkts no svara!

Azarts sit augstu vilni! Dāmas viena otru atbalsta un jūt līdzi.

Pasākuma atbalstītājs – BOSCA – cienā dāmas ar spirdzinošiem dzirktošajiem vīniem. Uzsaucam tostu arī par SievietesPasaules 4.dzimšanas dienu.

Komandām arī īpaši uzdevumi. Jādemonstrē tehnika, lai metienu būtu izdarījušas pilnīgi visas komandas dalībnieces. Īpaši jautra izvērtās arī viktorīna par un ap boulingu. Dalībniecēm vislielākās grūtības sagādāja jautājums par to, kāds ir lielākais Fantasy Park Riga pieejamais boulinga apavu izmērs. Un kā tev šķiet? 

Pareizā atbilde – lielākajam boulinga apavu komplektam ir 53.izmērs. Ticiet mums, izskatījās vairāk kā amizanti!

Smiekli, gaviles, cerības. Ik pa laikam arī pozēšana fotogrāfei.

Katra komanda pilnīgi savādāka, tomēr beigās par lielu pārsteigumu – trijām komandām pilnīgi vienāds vidējais spēles rezultāts – 87 punkti. Ko lai dara? Katrai komandai jāizvirza viena dāma, lai veiktu pēdējo izšķirošo metienu jeb bolīti, kā mēs to nodēvējām hokeja terminoloģijā.
Sacensība starp komandām “Lielie dibeni”, “Golden Ladies” un “Ladies in Blue”.

Kamēr gaidām uzvarētāju paziņošanu un apbalvošanu, vēl daži kadri pie BOSCA foto sienas. 

Un klāt arī apbalvošana. Uzvarētājas ir “Golden Ladies”, kuras jau vakara sākumā pārliecinoši izteica savu devīzi: “Tikai pēc zelta!” Šoreiz tā arī notika!

Turnīra finālā noteicām arī labāko individuālo spēlētaju. Tā bija Edīte no uzvarētāju komandas “Golden Ladies”, kura arī nogāza visus ķegļus izšķirošajā “bollīšu” raundā. Edītei pelnīta atpūta “ParkSPA” centrā.

 Uz tikšanos nākamajā “Dāmas rullē” pasākumā!

 

SievietesPasaule.lv saka lielu paldies Fantasy Park Riga un BOSCA par atbalstu! 

Dalīties.

Atstāt Ziņu