Vārda dienu svin: Ivars, Ilgvars

Baha ziedi – palīgs krīzes situācijā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Baha ziedu terapijas centrs laidis klajā ceturto grāmatu par Baha ziedu terapiju – pasaulē plaši zināmās vācu autores Mehthildes Šeferes “Baha ziedi – palīgs krīzes situācijā”.

Kopš Baha ziedu terapijas pamatlicēja, angļu ārsta Edvarda Baha nāves daudzi viņa sekotāji ir meklējuši jaunas pieejas Baha ziedu līdzekļu lietošanā. Mehthilde Šefere 1981. gadā iepazīstināja vāciski runājošās valstis ar Baha ziedu terapiju, kopš tā laika sistemātiski izstrādājusi savu pieeju Baha ziedu terapijai un kļuvusi pazīstama visā pasaulē.

Šajā grāmatā autore iesaka, kā Baha ziedu līdzekļi var palīdzēt 50 biežāk sastopamajās krīzes situācijās (piemēram, “Mans vīrs nekad neatrod laiku man.”, “Man ir bail uzstāties publikas priekšā.”, “Mana meita apmeklē bērnudārzu. Mums ir grūti šķirties vienai no otras.” u.c.)

M. Šeferes izstrādātā pašnovērtējuma sistēma palīdzēs ātri un vienkārši piemeklēt nepieciešamos Baha ziedu līdzekļus, lai saviem spēkiem varētu rast izeju dažādās dzīves grūtībās. Grāmatā arī aplūkotas domāšanas kļūdas, kuras ir 38 negatīvo emocionālo stāvokļu pamatā, un veids, kā varam tās apzināties un labot.

Vairāk informācijas- ziedu-energija.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu