Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Autofotoorientēšanās brauciens ‘Kreisais Krasts 2015’. Piesakies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ādēļ brīvdienās sēdēt mājās? Nāc, izkusties un izmēģini priekš sevis, iespējams, jaunu aktīvās atpūtas veidu – autofotoorientēšanos! Un tas nav garlaicīgi un neinteresanti! Tā nav „mašīnas laušana”, benzīna „bezjēdzīga pārvārīšana” vai pasākums tikai „večiem”. Autofotoorientēšanās ir orientēšanās prasmju un kartes „lasīšanas” apgūšana, fotografēšanās, skriešana un iešana, meklēšana, smiešanās un izmisums, gandarījuma sajūta par paveikto un labi pavadītu dienu kopā ar draugiem, ģimeni, kolēģiem un pārējiem dalībniekiem. Tā ir arī kolosāla veselīga adrenalīna deva 7 stundu garumā.

Autofotoorientēšanās nav ātruma sacensības. Tā ir komandas stratēģijas spēle, kurā katrs komandas dalībnieks var izpaust savas prasmes, spējas un atjautību. Tas viss, protams, kopā ar orientēšanos kartē un dabā.

Jā, un šī spēle parādīs Tev arī visneiedomajamākās vietas Latvijā – interesantus tūrisma apskates objektus, vietas dabā un pilsētās, par kuru eksistenci daudzi pat nenojauš. Piedalīšanās autofotoorientēšanās braucienos ir arī lielisks veids kā papildināt savu iecienītāko atpūtas un apskates vietu sarakstu, kuras droši var ieteikt arī citiem.

Par visiem mūsu solījumiem varēsi pārliecināties, piedaloties 14.marta autofotoorientēšanās braucienā „Kreisais krasts 2015”, kas norisināsies Ķekavas, Olaines un Jūrmalas apkārtnē.

Tu uzskati, ka zini pilnīgi visas interesantākās vietas un apskates vērtos objektus šajā apkārtnē un Jūrmalā ziemā vispār nav ko redzēt? Mēs pierādīsim pretējo!

Autofotoorientēšanās braucienā „Kreisais krasts 2015” orientējoties un fotografējoties uzzināsiet: ko sevī slēpj pierīgas meži; kuras Latvijas pilsētas ģerbonī ir attēlota zelta varde, un kādēļ ir vērts aizbraukt uz Jūrmalu arī ziemā. Iespējams, varēsi nogaršot slaveno Ķemeru sērūdeni un nopirkt mājāspalicējiem Ragaciema kūpinātās zivis.

Noteikti būs jāatsvaidzina arī skolas matemātikas zināšanas, aprēķinot slēpto kontrolpunktu, jākomunicē ar vietējiem iedzīvotājiem, jāpiedalās „Labajos darbos” un jāizpilda t/c „Liiba” sagatavotos uzdevumus.

Piedalīšanās „atribūti” – komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis (derēs arī vieglais pasažieru mikroautobuss ar „B” kategorijas tiesībām), reģiona karte (jo izsniegtā būs bez mēroga), digitālais fotoaparāts (telefons nederēs), ērti apavi un ļoti labs garastāvoklis.

 

Komandas tiks sadalītas 2 klasēs – A+ (tā teikt profesionāļu klase) un A (uz goda pjedestāla var tikt pat iesācējs).

Atmet šaubas, veido komandu un reģistrējies www.autofotoorientesanas.lv!  

 

Līdz 10.februārim Tev ir iespēja pieteikt savu komandu lētāk – tikai 50 EUR no automobiļa, neatkarīgi no cilvēku skaita tajā.

Gaidām Tevi uz starta!

Dalīties.

Atstāt Ziņu