Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Atsauksme par virtuves rīvēm un griezējiem no Rito

Pinterest LinkedIn Tumblr +

irms kāda laika jau publicējām mūsu lasītājas Ineses atsauksmi par Rito virtuves rīkiem, kurā viņa atklāja, cik būtiski ēdiena satruktūru un arī garšu ietekmē tas, kāda ir bijusi ēdiena sastāvdaļu forma. Nu piedāvājam lasītājas Vēsmas vērtējumu par viņai nodotajiem virtuves rīkiem: 

“Man bija dota iespēja testēt universālo viļņoto salātu griezēju no Tescoma, rīvi salātu griešanai šķēlēs no Tescoma un dārzeņu mizotāju komplektu: sarkano tomātu un mīksto augļu un dārzeņu mizotāju un zaļo cietāku dārzeņu mizošanai.
Pirmais, pie kā es ķēros, bija dārzeņu mizotājs. Izmēģināju ar zaļo mizotāju mizot gurķus. Sākumā negāja tik raiti, bet kad piešāvos – mizojās ļoti labi.
Nākamā lietiņa, kuru izmēģināju, bija viļņotais salātu griezējs. Tas griež ļoti labi un sanāk ļoti skaistas viļņotas šķēlītes. Šis griezējs manuprāt piemērots vaikāk dekorēšanai, lai gan, ja jāmarinē dārzeņi, ko jāgriež šķēlēs, var izmantot arī šo. Izskatīsies skaisti! Es šo griezēju izmēģināju gurķu griešanai.
Kā beidzamo es testēju rīvi salātu griešanai šķēlēs. Jāsaka, ka ar šo rīvi sākumā negāja tik gludi, kā gribētos. Ar pirmo reizi diezko nesanāca skaisti sarīvēt, šķēles bija cita biezāka, cita plānāka. Rīvei ir trīs regulējami līmeņi, šķēļu biezumam. Es rīvēju visu uz trešo jeb biezāko līmeni, jo jau šis bija diezgan plāns. Plānākas šķēles man nebija nepieciešamas. Rīvēju es gan kartupeļus cepšanai, gan gurķus salātiem un arī sīpolus, ko izmantoju, gatavojot tomātus želejā.” 

Pamēģini Vēsmas recepti tomātiem želejā!

  

Dalīties.

Atstāt Ziņu