Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Atklāta Imanta Ziedoņa daiļradei veltīta izlaušanās istaba

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rīgā, Sporta ielā 2, atklāta izlaušanās istaba “Ziedoņa klase”, kas balstīta Imanta Ziedoņa grāmatā “Blēņas un pasakas”.

“Ziedoņa klase” piedāvā alternatīvas mācību stundas bērniem, jauniešiem un citiem interesentiem. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Ziedoņa personību un daiļradi neierastā, aktuālā veidā, šķetinot apslēptas mīklas īpaši veidotā izlaušanās istabā, kas balstīta uz sadarbību, lasītprasmi un pieredzē balstītu mācību procesu, skaidroja Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” pārstāve Kristiāna Salnāja.

Mūsu izlaušanās istaba apvieno spēles elementus, sacensības garu un iespēju iepazīties ar Ziedoņa pasakām. Kaut ko sev noderīgu “Ziedoņa klasē” atradīs ne tikai 5.-12.klašu skolēni, bet arī jebkurš dzejnieka darbu cienītājs,” skaidroja “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Lai arī projekts lielā mērā orientēts uz skolēnu auditoriju un nākotnē “Ziedoņa klase” ar sagatavotajām mācību programmām visu klašu grupām plāno doties izbraucienos uz skolām un vadīt stundas gan Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos, gan Sporta ielā 2, Rīgā. Patlaban izlaušanās istabas apmeklējumam var pieteikties ikviens interesents, rakstot uz e-pastu ziedonaklase@fondsviegli.lv.

Dalīties.

Atstāt Ziņu