Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Atgūsti ādas starojumu ar Hydra-V mitrinošo auduma sejas masku!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

agātīga un sabalansēta mitrināšana ir nepieciešama jebkuram ādas tipam, uzsver dermatologi, jo pienācīgi mitrināta āda ir starojoša, veselīga un izturīga pret apkārtējās vides un citiem ikdienas stresa izraisītājiem.

Arvien visai izplatīts ir priekšstats, ka sejas mazgāšana ar ūdeni, kas, saskaņā ar Amway veiktu pētījumu, Latvijas iedzīvotāju vidū joprojām ir biežākais (77%) ikdienas sejas ādas kopšanas rituāls, nozīmē sejas ādas mitrināšanu. Tomēr patiesība ir tāda, ka sejas mazgāšana ar ūdeni “ādu vairāk sausina, nevis mitrina”, uzsver Amway piedāvātā sejas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas zīmola Artistry pārstāvis Andžejs Savickis. “Ūdens mitrina, ja to izmanto pareizi un kopā ar citām atbilstošām vielām,” uzsver A.Savickis.

Lielisks papildu atbalsts sejas ādas ikdienas kopšanā un mitrināšanā var būt arī sejas maskas. Piemēram, Artistry salīdzinoši nesen ir papildinājis savu mitrinošo produktu kolekciju ar HydraV auduma masku dziļai ādas mitrināšanai. Tā palīdz atjaunot, atdzīvināt ādu un mazināt karstuma un apkārtējās vides radītos bojājumus. Maska satur spēcīgu koncentrētu esenci, kas iedarbojas tūlītēji un mitrina ādu līdz pat astoņām stundām pēc tās lietošanas. Hydra-V liposomas, kas satur Norvēģijas fjordu ūdeni, atjauno zudušo ādas mitrumu, savukārt hialuronskābe turpina ādas mitrināšanu arī pēc tam, kad maska noņemta.

Ļauj Artistry Hydra-V mitrinošajai sejas maskai parūpēties par savu ziemas nogurdināto sejas ādu un sagaidi jauno sezonu ar starojošu izskatu!

PIESAKIES TESTAM un esi viena no 5 Artistry Hydra-V masku komplekta ieguvējām!

 

* Piesakoties tev būs jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums.
* Pieteikumus gaidīsim no 2016.gada 22.februāra līdz 28.februārim (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 29.februārī.

 

Artistry Hydra-V lietošana:
Masku ir ērti lietot, jo uz sejas nekas nav jāuzziež un pēc tam jāmazgā – atliek tikai uz ādas uzklāt piesūcināto mikrošķiedras auduma masku. Tai ir intensīva iedarbība, tādējādi ieteicams to lietot ik reizi, kad ādai nepieciešama ātra un efektīva mitrināšana vai pirms kāda pasākuma, kurā jāizskatās īpaši labi. Masku jālieto uz attīrītas sejas ādas un labākam rezultātam iesaka turēt uz sejas 20 minūtes.

Artistry Hydra-V mitrinošās maskas iepakojuma (5 maskas) cena pie Amway pārstāvjiem ir EUR 36,-. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu