Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Asas, vieglas, parocīgas – tādas, kādām jābūt dārza šķērēm!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 irmie pavasara dārza darbi ir paveikti. Dažās mājās saimnieces jo īpaši priecīgas, jo laimēja Fiskars dārza darbarīkus, kas zaru griešanas un dzīvžogu apkopšanas darbus palīdzēja paveikt ar īpašu vieglumu. Daža izmēģināja un bija tik apmierināta, ka iedeva pamēģināt arī kaimiņiem un radiem, tika noorganizēta pat daudzdzīvokļu mājas vīteņu apgriešana. Bet par visu vairāk, dāmu atsauksmēs!

Vērtējums par dārza grieznēm

Šīm grieznēm:
– rokturi ir izgatavoti no FiberComp™ materiāla, kas tos padara īpaši stiprus un vieglus;
– ir unikāls rotējošais rokturis, kas ļauj izmantot visus pirkstus vienlaicīgi, nodrošinot maksimālu griešanas spēku ar mazāku piepūli;
– asmeņi ir izgatavoti no īpaši cieta pret koroziju noturīga tērauda, nodrošinot, ilgāku asmeņu asuma noturību;
– augšējam asmenim ir nelīpošs PTFE pārklājums, kas rūpējas par gludāku griezienu un vieglāku tīrīšanu.
Veikala cena: EUR 35.90

Agnese Ozoliņa: ļoti asas, rokām ērti satveramas
Šķēres bija lieliskas. Ļoti asas, rokām ļoti ērti satveramas. Man varbūt sākumā nebija pierasts pie tik asām šķērēm, tāpēc sākumā darbojos uzmanīgāk kā parasti,bet nogriezt var pat samērā resnus augu kātus. Katrā ziņā šīs ir vienas no labākajām dārza šķērēm, kas man līdz šim bijušas. Tās ir arī vieglas, tāpēc roka nenogurst turot tās rokās! Ļoti priecājos, ka man bija šī iespēja testēt šo produktu, un ar mierīgu sirdi varu ieteikt to ikvienai lasītājai!

Natālija Bikova: bez īpašas piepūles varēju nogriezt zaru pat slotas kāta resnumā
Dārza grieznes ir ļoti labas. Svara ziņā tās maz atšķiras no citu ražotāju dārza grieznēm, taču pārējā ziņā citu ražotāju grieznes nestāv klāt. Fiskars grieznes ir ļoti asas, smalkos zarus grieza tā, ka nevarēju just, varēju bez īpašas piepūles nogriezt zaru pat slotas kāta resnumā (ja ne resnāku). Taču pēc vairāku resnu zaru griešanas nepieciešams ieeļļot grieznes (kā jau visus darba rīkus). Kāpēc novērtēju tās kā ļoti labas, bet ne ideālas? Tāpēc, ka man traucēja “staigājošais” rokturis. Ja strādā ar grieznēm ilgstoši, tad varbūt šāds “staigājošs” rokturis ir praktisks, jo ļautu izvairīties no tulznām Bet, tā kā nemēdzu ilgstoši graizīt zarus un krūmus, tad man šāda ekstra nav nepieciešama. Neraugoties uz to, man Fiskars ir un paliek dārza darbarīku ražotājs Nr.1.

Vērtējums par zaru grieznēm

Fiskars zaru grieznes ar spēka pārnesuma mehānismu ir piemērotas jebkuriem griešanas darbiem dārzā, ļaujot griezt zarus līdz pat 50 mm diametrā, turklāt darīt to ļoti tuvu stumbram.
Patentētā PowerStep™ (pakāpeniskā spēka pārnesuma mehānisma) tehnoloģija ļauj nogriezt zarus viena vai vairāku posmu laikā, kas palīdz samazināt darba slodzi gan jauniem, gan gados vecākiem cilvēkiem, novēršot piepūli un iespējamas sāpes.
Šo griežņu rokturi ir izgatavoti no stikla šķiedru stiegrota poliamīda, kas padara tās ļoti vieglas un izturīgas. Nerūsējošā tērauda asmeņi un ar teflonu pārklāts augšējais asmens, palīdz samazināt berzi.
Veikala cena: EUR 48.90

Anda Gailīte: griešana ir ļoti viegla, nav papildus jāpielieto fizisks spēks
Fiskars zaru grieznes tiešām ir lielisks palīgs dārza darbos. Sajūtas, tās lietojot, tiešām ir patīkamas. Izmantoju gan ogu krūmu sauso zaru izgriešanai, gan augļu koku zaru retināšanai. Tā kā tām ir spēka pārnesuma mehānisms, tad griešana ir ļoti viegla, nav papildus jāpielieto fizisks spēks, kā tas ir ar parastām knaiblēm. Zaru grieznes ir ērtas un pietiekami asas, vismaz pagaidām. Ar laiku jau viss nolietojas, bet patreiz zaru grieznes ir teicams darba rīks un palīgs manos dārza sakopšanas darbos. 

Jana Veide: griež viegli gan mazus, gan lielus zarus
Šķēres ir ļoti, ļoti, ļoti labas! Griež viegli gan mazos zarus, gan lielākus. Apbrīnojami vieglas un praktiskas. Saņemot un novērtējot vizuāli, radās šaubas vai plastmas detaļas varēs veikt kvalitatīvu darbu, bet kā praksē pārliecinājos, tad var.

Vērtējums par dzīvžoga šķērēm

Šīs grieznes piemērotas dažādiem griešanas darbiem dārzā: dzīvžoga apgriešanai, griešanai ap krūmiem un apmalēm u.c. Patiecoties nelielajam svaram un kompaktajam dizainam, tās padara griešanu ērtu un vieglu. Unikālais spēka pārnesuma mehānisms un sviru sistēma, nodrošina spēcīgu griešanu.
Veikala cena: EUR 45.90

 
 
Anda Ulme: gribas “apšņikāt” visu ko vien var satikt ceļā
Fiskars dzīvžoga šķēres ir lieliskas. Izmēģināju gan es, gan mani kolēģi. Tika apgriezti gan dzīvžoga kociņi, gan forsītiju lielie krūmi, gan arī daudzdzīvokļu mājas pagalmā vītenis. Šķēres ir ļoti ērtas, vieglas un asas – nav salīdzināmas ar krievu laiku smagajām šķērēm. Tā kā šķēres ir tik parrocīgas, gribas “apšņikāt” visu, ko vien var satikt ceļā. Vēlāk radās jautājums, vai var viņas asināt? Vai vispār vajag asināt, jo nekas taču nav mūžīgs… Lai nu kā, paldies par iespēju notestēt un vēl lielāks paldies, ka tās tagad ir manas un turpmāk varēšu tikai ar Fiskars šķērēm strādāt dārzā.

Ingrīda Pogorelova: viss tiek paveikts ar pirmo piegājienu
Paldies, ka man tika dota iespēja izmēģināt dzīvžoga grieznes. Ar šķērēm nocirpu krūmiņus, pielīdzināju to formu un varu tikai priecāties, cik naski tas tika izdarīts! Protams, rokas nogura, bet tā jau ir mana vaina, ka ikdienā nav pietiekamas fiziskās slodzes. Dzīvžoga šķēres ir samērā vieglas, asas, labi griež, nav vairākas reizes vieni un tie paši zari jāgriež, viss tiek paveikts ar pirmo piegājienu. Arī šķēru rokturi ir ērti. Vēl ar šķērēm apgriezu un pielīdzināju tūju galotnes, kā rezultātā radās vienādā augstumā nocirpts dzīvžogs. Šīs Fiskars dzīvžoga šķēres būs noderīgs darbarīks mana dārza uzturēšanai formā. Vēlreiz paldies!


Ergonomiskās Fiskars PowerGear™ dārza grieznes ir domātas visu vecumu dārzniekiem. Šie instrumenti ir unikāli, jo to apakšējais rotējošais rokturis trīskāršo griešanas jaudu, padarot griešanas procesu vieglāku, samazinot roku nogurumu un novēršot ar sastiepumu saistītas traumas. Tajā pašā laikā, dārza griežņu rokturi ir veidoti no FiberComp™ (stikla šķiedras un poliamīda savienojums) materiāla, kas tos padara īpaši vieglus un izturīgus. Viegli izmantojamais griežņu bloķēšanas mehānisms nodrošina asmeņu ērtu un drošu glabāšanu.

 

Piedāvā:

 


Dalīties.

Atstāt Ziņu