Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Ar grāmatu ‘PSY-Q’ nosaki savu psiholoģisko inteliģenci

Pinterest LinkedIn Tumblr +

IQ testi intelektuālo spēju pārbaudīšanai pazīstami daudziem. Bet kāda ir jūsu psiholoģiskā inteliģence? “Jāņa Rozes apgādā” iznākusi psiholoģisko testu grāmata “PSY-Q”, kas ikvienam palīdzēs dziļāk izzināt savu personību un cilvēku uzvedības motīvus. No angļu valodas to tulkojusi Maija Brīvere.

Šī nav sausa un garlaicīga psiholoģijas mācību grāmata. Tā rosina iepazīt dziļāk savu personību ar interaktīvu testu, uzdevumu, mīklu, spēļu un iztēles palīdzību. Pārbaudiet savu intelektu, morālos kritērijus, domāšanas veidu, impulsivitāti, loģiskās spriešanas spējas, māku veikt vairākus uzdevumus vienlaikus un citas spējas – jūs būsiet pārsteigti, sajūsmināti, izbrīnīti, uzjautrināti, neapmierināti, šausmināti un, iespējams, apmulsuši! Piedāvājiet šos testus izpildīt arī draugiem un ģimenes locekļiem un salīdziniet rezultātus. Grāmata ir lielisks ievads psiholoģijā, ko novērtēs visu vecumu lasītāji. To papildina bagātīgs atsauču krājums ar norādēm uz zinātniskiem pētījumiem.

“Droši vien vēlies zināt, ko psiholoģija var pastāstīt par tevi un tavu dzīvi. (..) Kad izlasīsi šo grāmatu, iegūsi ne tikai labākās atbildes, kādas var piedāvāt zinātne, bet arī iespaidīgu ieskatu savā psiholoģijā,” rosina grāmatas autors, Liverpūles Universitātes psiholoģijas pasniedzējs Bens Embridžs. Vairāk informācijas par šo izdevumu var iegūt viņa mājaslapā www.benambridge.com.

Dalīties.

Atstāt Ziņu