Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Anda: ar pastaigu vien nometu 11 kg!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Man ir savs  pavasara rituāls nu jau 7-8 gadus. Tā kā dzīvoju laukos, uz sporta zāli netieku, tomēr ar draudzeni nolēmām iet staigāt pēc darba. Mūsu nelielais aplis bija 3 km.
Dzīvoju es Ventas krastā un mūsu pastaigas ceļš iet gar pašu upi. Ja kāds varētu iedomāties, cik skaisti šeit ir vasarā, kad upes krasti ir pilni ar pīlēm, ar gulbjiem un vēl citiem putniem!
Mēs pat  sadalījām, ka mani upes draugi bija gulbji, bet draudzenei bija svešais putns, ko nepazinām. Kad mēs gājām gar krastu, katra saucām savus draudziņus,un cik bija patīkami, kad viņi katrs peldēja ārā no savas vietiņas un meklēja mūs. Tas tiešām ir ļoti skaisti.

Mums šis iešanas rituāls bija ļoti svarīgs, mūs nebaidīja ne lietus, ne negaiss, ne tumsa. Jo bija pat tādas reizes, kad iesākām iet vēl pa gaismu, bet mājās atnācām ar tumsu. Tā staigājot gada laikā nometu sev liekos 11kg. Tikai staigājot!
Vēlāk sākām arī skriet to apli. Tā kā strādāju veikalā un mājās esmu pēc 22:00, pēc darba arī skrēju, protams, tikai vasarā, kamēr ir gaišais laiks. Daudzi par mums smējās, ka esam pavisam negudras, bet tā ir bauda pašai priekš sevis. Galvenais, ka es jūtos pavisam labi un daru to ar prieku – pati priekš sevis. Man nav problēmas ar lieko svaru, mans augums ir 1.64m un svars 58-59 kg.

Nu jau no pagājušā pavasara mūsu ceļš ir daudz garāks, diezgan ātrā solī ejot mēs savu apli noejam pusotrā stundā, pat daļu noskrienam. Tā kā dzīvojam laukos, mums apkārt ir bērzi un kas var būt labāks arī par svaigām bērzu sulām pavasarī.  Protams, ka reizēm gribētos arī uz kādu sporta zāli aiziet pavigrot, bet arī šeit mums ir labi.
Tā kā novēlu katrai sievietei izveidot savu pavasara rituālu un lai viss izdodas!

 

Iesūtīts konkursam “Mans pavasara rituāls”

KONKURSS ‘Mans pavasara rituāls’

Piedalies arī Tu! Aprakstu par savu pavasara rituālu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Konkursam Mans pavasara rituāls” līdz 15.aprīlim. Balvās – vērtīgas procedūras un produkti no Dzintara Dziednīcas
.

Vairāk informācijas par noteikumiem un balvām šeit >> Konkurss

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu