Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Aizpildi aptauju un laimē veselības centra Krio apmeklējumu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

as brīdis jau klāt! Pavisam drīz būs apritējis gads, un jāsāk gatavot Ziemassvētku dāvanas. Mēs, FromMe.lv dāvanu karšu centrs, esam sarupējuši īpašas dāvanas, lai apsveiktu savus mīļos svētkos! Ieskaties www.FromMe.lv un izvēlies dāvanas, lai uzzinātu kādas tieši dāvanas vēlies dāvināt šogad, aicinam piedalīties aptaujā un laimēt dāvanu karti no Veselības centra KRIO !

Lai laimētu dāvanu karti, Tev ir jāaizpilda aptauja un, iespējams, tieši Tu laimēsi Krio un skābekļa procedūras apmeklējumu un nogaršosi skābekļa kokteili veselības centrā Krio!


Termiņš
Piedalīties aptaujā var sākot no 2.decembra līdz 8.decembrim, uzvarētājās paziņosim 9.decembrī.

Balvas!
No visiem aptaujas dalībniekiem 9.decembrī izlozēsim 2 laimīgās, kuras iegūs iespēju apmeklēt krioprocedūru, skābekļa terapiju un nobaudīt skābekļa kokteili. Vislabākā un patīkamākā dāvana sievietei, māsai, mammai! Uzlabos veselību un sniegs tonusu visai dienai!

 

Priecīgus Ziemassvētkus vēlam Tev un Taviem tuviniekiem. Lai tie būtu vēl Priecīgāki mēs sagādājām Tev Ziemassvētku brīnumus! Iegādājies jebkuru dāvanu dāvanu karšu centrā līdz š.g. 20.decembrim un laimē Luksus atpūtu 2 personām Hotel Jūrmala SPA!

 

 

Lai Ziemassvētku dāvanu iegāde būtu vēl patīkamāka, dāvinām 5% atlaidi VISĀM 600 dāvanām un piedzīvojumiem!

Pie pirkuma ievadi Ziemassvētku kodu: BRĪNUMI un iepērcies izdevīgāk www.FromMe.lv!

 

Atceries mēs strādājam katru dienu, un gaidām Tavu zvanu jebkurā diennakts laikā, lai palīdzētu atrast labāko Ziemassvētku dāvanu!  Zvani pa tālr: 6303 0300, vai raksti klienti@fromme.lv

 

Priecīgus Ziemassvētkus vēl Tev FromMe.lv komanda! 

Dalīties.

Atstāt Ziņu