Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Absolute Dry pretsviedru līdzekli izmēģinās…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

agājušajā nedēļā, kad izsludinājām pieteikšanos Absolute Dry pretsviedru līdzekļa testam, daba mūs lutināja ar patiesi tveicīgiem laikapstākļiem un svīšanas jautājums bija aktuālāks par aktuālu. Lai gan arī ikdienā – kurai sievietei gan nerūp, lai svīšana būtu maksimāli nemanāma!? Daudzām no jums tas tiešām rūp, tāpēc ar lielu interesi pieteicāt dalību šim pretsviedru līdzekļa testam.  

Gluži kā redzams šajā foto, arī šī testa dalībnieces testēšanai iegūs abus līdzekļus – gan Absolute Dry uzziežamo līdzekli, gan mitrās salvetes. Un trīs laimētājas ir:

Endija Tomsone
Iluta Stūrmane-Bogdanova
Marika Pliska

Ar laimētājām sazināsimies personīgi!

 

Lai pasargātu cilvēkus no svīšanas radītā diskomforta, zviedru kompānija Impolin AB jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados sāka ražot un aptiekās piedāvāja iegādāties īpašu pretsviedru līdzekli Absolute Dry. Tas novērš sviedru izdalīšanos padusēs, uz plaukstām, pēdām un citām ķermeņa daļām, nodrošinot iedarbību līdz pat septiņām dienām. Spēcīgo un ilgstošo efektu nodrošina līdzekļa sastāvā esošais alumīnija hlorīds, kas izšķīdināts spirtā. Alumīnija hlorīds uz sviedru dziedzera ārējās virsmas veido aizsargkārtu, kas aizkavē sviedru izdalīšanos uz ādas. Šī viela arī nomāc baktēriju darbību, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta rašanos.
Ņemot vērā, ka cilvēka ādā sviedrus ražo vairāk kā divi miljoni sviedru dziedzeru, liekais karstums, vielmaiņas galaprodukti un sāļi tiek izvadīti ādas zonās, kas nav apstrādātas ar Absolute Dry.
Līdzeklis ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri cieš no pastiprinātas svīšanas jeb hiperhidrozes, lai gan lietot to var praktiski ikviens, kas vēlas pretsviedru līdzekli ar ilgstošu ietekmi. Absolute Dry nav pievienotas smaržvielas, konservanti un krāsvielas.

Absolute Dry lietošana:
Ievērojiet turpmāk minēto darbību secību.
• Pirms „Absolute Dry” uzklāšanas pudelē jāievieto uzgalis, kas pēc uzlikšanas vairs nav jānoņem. Noskrūvējiet un noņemiet melno vāciņu. Stabili novietojiet pudeli uz cietas virsmas (lai novērstu tās satura izšļakstīšanos) un, izmantojot balto vāciņu, ielieciet uzgali pudeles kakliņā. Uzgali iestipriniet pudelē, uzskrūvējot balto vāciņu. „Absolute Dry” sastāvā ir spirts, kas ātri izgaro, tādēļ līdzekļa glabāšanas laikā pudelei vienmēr jābūt cieši aizvērtai.
• Lai nodrošinātu līdzekļa pilnīgu iedarbību un novērstu ādas kairinājumu, „Absolute Dry” uzklāšanas brīdī ādai jābūt sausai. Nomazgājiet ādu vietā, kur paredzēts līdzekli uzklāt, un rūpīgi nosusiniet ar dvieli. Brīdi ļaujiet ādai gaisā pilnībā nožūt.
• Tikko skūtai ādai var viegli rasties kairinājums. Paduses drīkst skūt ne vēlāk kā 24 stundas pirms „Absolute Dry” uzklāšanas.
• „Absolute Dry” uzklājiet uz ādas (piemēram, padusēs) vakarā – apmēram stundu pirms gulētiešanas – un ļaujiet tam nožūt. Āda parasti kļūst sausa vienas līdz divu minūšu laikā.
• No rīta nomazgājieties. Ja vēlaties, varat lietot parasto dezodorantu, lai gan tas nav nepieciešams. „Absolute Dry” nodrošinās ādas sausumu un novērsīs nepatīkama aromāta rašanos laika periodā līdz pat septiņām dienām.
• Parasti ir pietiekama atkārtota „Absolute Dry” lietošana reizi nedēļā. Tieši Jums piemērotu lietošanas intervālu var noteikt, līdzekli izmēģinot.
• Ja Jums ir pārāk stipra svīšana/hiperhidroze, ilglaicīgas iedarbības nodrošināšanai, iespējams, „Absolute Dry” Jums sākotnēji būs jālieto biežāk. Pēc šā sākotnējā perioda parasti pietiekama ir līdzekļa atkārtota lietošana vienu reizi nedēļā.
• Āda uz plaukstām un pēdām ir biezāka nekā padusēs, tādēļ šīm ķermeņa daļām „Absolute Dry” ir jālieto biežāk. Lai nodrošinātu pilnīgu iedarbību, sākotnējā periodā uzklājiet līdzekli vairākus vakarus pēc kārtas.

! Brīdinājums
• „Absolute Dry” sastāvā ir alumīnija hlorīds, kas, iedarbojoties uz ādu, var izraisīt sāpes, kairinājumu un niezi. Šādi simptomi parasti ir novērojami, ja līdzekļa uzklāšanas brīdī āda ir bijusi mitra, tādēļ pirms „Absolute Dry” lietošanas tā uzklāšanas vietā āda pilnīgi jānosusina. Šādi simptomi parasti ir īslaicīgi. Ja diskomforta sajūta saglabājas, nomazgājiet pretsviedru līdzekli un mēģiniet to uzklāt vēlreiz nākamajā vakarā. Ja rodas ādas apsārtums un kairinājums, varat uzklāt mitrinošu krēmu vai – ja simptomi kļūst stiprāki – krēmu ar hidrokortizona piedevu. Ja kairinājumu novērst nav iespējams, pārtrauciet „Absolute Dry” lietošanu.
• Alumīnija hlorīds var bojāt (zaudējot krāsu) metālus un audumus, jo īpaši kokvilnu. Iegaumējiet, ka pirms ādas saskares ar metālu vai audumu uzklātajam „Absolute Dry” jāļauj pilnībā nožūt. Parasti āda kļūst sausa vienas līdz divu minūšu laikā.
• „Absolute Dry” jāuzklāj, pudeles uzgali uzmanīgi piespiežot ādai. Velkot uzgali šķērsām pāri apstrādes vietai, auduma spilventiņš var saplīst.
• „Absolute Dry” ir paredzēts lietošanai tikai uz veselas ādas. To nedrīkst uzklāt uz atklātām brūcēm. Uzmanieties, lai līdzeklis neiekļūst acīs. Ja tas tomēr noticis, rūpīgi skalojiet acis ar ūdeni. Nav paredzēts intīmo ķermeņa zonu kopšanai.
• Glabājiet „Absolute Dry” bērniem nepieejamā vietā.
• Uzliesmojošs. Nelietojiet „Absolute Dry” atklātas liesmas tuvumā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu