Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

5 idejas ātri pagatavojamām uzkodām hokeja stresa mazināšanai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā ik gadu, maijā Latviju pārņem hokeja pavasaris. Un kas gan būtu jušana līdzi mūsējo startiem Pasaules hokeja čempionātā bez gardām uzkodām. Šeit 5 idejas ātri pagatavojamām uzkodām hokeja stresa mazināšanai.

PERFEKTIE ĶIPLOKU GRAUZDIŅI

Veikalos ķiploku grauzdiņi maksā gana dārgi, turklāt nekad nevari zināt, vai grauzdiņi nebūs tik cieti, ka zobus izlauzīsi, vai tie nebūs pārsālīti un vai ķiploks vispār būs jūtams, vai, gluži pretēji, būs tik spēcīgs, ka nevarēs grauzdiņu mutē ielikt. Tāpēc grauzdiņus visērtāk gatavot mājās, turklāt esam atklājušas recepti, kas neprasīs vairāk par 20-30 minūtēm darba virtuvē!

RECEPTI MEKLĒ ŠEIT >>

 

ĀTRĀS 5 MINŪŠU PICAS

Šī tortiljas uzkoda, kas nav tik barojoša kā baltmaize, turklāt nav jāmokās ar mīklas pagatavošanu.

RECEPTI MEKLĒ ŠEIT >>

 

 

 

SALDĀ KARTUPEĻA FRĪ

Saldais kartupelis jeb batāte, lai arī arvien uzskatāms par eksotisku dārzeni, pateicoties veselīgas ēšanas entuziastiem arvien pārliecinošāk ieņem savu vietu Latvijas virtuvē. Šis, šķiet, ir vienkāršākais veids, kā pagatavot saldo kartupeli un sākt iemīlēt tā garšu!

RECEPTI MEKLĒ ŠEIT >>

 


BAGETE AR SIERA KRĒMU

Dažkārt garšīgākie ir tieši vienkārši un ātri pagatavojami ēdieni. Piemēram, šī recepte noderēs gan uzņemot negaidītus ciemiņus, gan kādā piknikā.

RECEPTI MEKLĒ ŠEIT >>

 

 

 

KRĀSNĪ CEPTI ŠAMPINJONI

Pildīti šampinjoni ir ātrs un garšīgs risinājums. Turklāt šādi pildīti šampinjoni ir garšīgi gan silti, gan auksti. 

RECEPTI MEKLĒ ŠEIT >>

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu