Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

14.aprīlis – tā var būt arī Tava īpašā diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī gada14.aprīlis desmit SievietesPasaule.lv lasītājām kļūs par īpašu dienu. Tās būs desmit laimīgās, kuras dāvanā būs saņēmušas ielūgumu uz vienas dienas iedvesmojoši izglītojošo pasākumu “Uzplauksti pavasarim!”

Vai vēlies zināt, kas Tevi sagaida, ja būsi viena no viņām?

Mēs centīsimies parūpēties par to, lai šī diena Tev kļūst par iedvesmu ilgam laikam, lai tā paceltu Tevi spārnos un mudinātu viegli kā skaistam tauriņam lidot pretī pavasarim! Tu būsi skaista un pārliecināta par sevi.

Dienu sāksim SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, kur pārvērtējošās konsultantes Elīnas Neilandes vadībā celsim pašapziņu, strādāsim ar motivāciju, sievišķības atraisīšanu sevī un citiem tieši Tev aktuāliem jautājumiem.
Pēc tam sasniegto nosvinēsim pie gardām un spēcinošām pusdienām Harry Morgan restorānā. Taču ar to viss nebeigsies! Sāksies dienas sievišķīgākā daļa – vedīsim Tevi uz Oriflame jauno ekobiroju, kurā populārā stilista un make-up speciālista Andra Ruskuļa vadībā tiksi uzposta un iemirdzēsies jaunā krāšņumā!

Arī jūsu pārvērtību meistari pirms 14.aprīļa Tev vēlas ko teikt:

ELĪNA NEILANDE
Pārvērtējošā konsultante
privātpraksē „Labo Domu Pietura”
Strādā ar pārvērtējošās konsultēšanas metodēm,
ņemot talkā arī sapņu, smilšu un pasaku terapijas
Vada grupu nodarbības SievietesPasaule.lv, pieprasītākās – „Nauda Tavā dzīvē –kurš kuru?”, „Attiecību veidošanas noslēpumi”

Elīna: „Pavasarī Tu uzplauksti arvien no jauna – domās, sajūtās un darbos. Pamostas un elpo daba un kopā ar to arī Tava vēlme pārskatīt savas pašapziņas plauktiņus, enerģijas krātuvi un izvirzīto mērķu virzību. Es, Elīna no „Labo Domu Pieturas”, 14.aprīlī būšu kopā ar Tevi, lai runātu par visu, kas Tev šopavasar svarīgs.
Tevī jau no dabas ielikta spēja iemiesoties un izdzīvot dažādas brīnišķīgas lomas – mīļa meita, uzticama draudzene, mīļotā sieviete, īstā un vienīgā sieva, vislabākā mamma, apzinīga darbiniece un daudzas citas. 14.aprīlī runāsim un strādāsim ar jautājumiem – kā šajās lomās neapjukt, neapmaldīties un nenogurt? Kā atrast vidusceļu starp visu Tev nozīmīgo, saglabājot spēju piešķirt laiku arī sev pašai? Padomā jau tagad, kas nepieciešams tieši Tev, lai uzplauktu pavasarim – no kā jāatvadās, ko jāpārvērtē un kādu mērķi pašai sev jāizvirza. Piesakies, piedalies un uzplauksti kopā ar mums!”

Tēmas un jautājumi, ar kuriem Elīnas Neilandes vadībā 14.aprīlī strādās sievietes, vēl var mainīties, jo tiks pielāgoti desmit laimīgo pasākuma dalībnieču izteiktajām vēlmēm un stāstos ieskicētajām problēmā.

ANDRIS RUSKULIS
Oriflame Latvija stilists un make up treneris
Profesionāls modes dizaineris
Stila studijas un skolas īpašnieks un vadītājs
Strādājis ar pazīstamiem Latvijas un starptautiskiem fotogrāfiem, modes žurnāliem, reklāmas aģentūrām un TV projektiem

Andris: „Pavasaris ir viens no skaistākajiem un spilgtākajiem gadalaikiem, kas liek uzplaukt ne tikai dabai, bet arī jums, sievietēm! Es būšu ļoti priecīgs izcelt Jūsu dabisko skaistumu vai iedvesmot pārmaiņām, piemeklējot piemērotāko kosmētiku un toņus, kas piestāvēs tieši Jūsu ādas un matu krāsai, kā arī būtībai. Esmu pārliecināts, ka šajā dienā Jūs uzplauksiet pavasara krāsu košumā!”

 

Jā, 14.aprīlis solās būt īpaša, piepildīta un skaista diena…. Vai vēlies tajā piedalīties? Sūti mums savu pieteikumu!

Piesakies un uzplauksti pavasarim!

KĀ PIETEIKTIES?
Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, kura jūt, ka viņas dzīvē nepieciešamas iedvesmojošas un sievišķīgas pārmaiņas. Nepieciešams tikai atsūtīt pieteikuma vēstuli ar pamatojumu – „kādēļ man nepieciešama iedvesma uzplaukt” uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Vēstules var iesūtīt līdz 1.aprīlim.

No visiem iesūtītajiem pieteikumiem tiks izvēlētas 10 sievietes, kuras kā dāvanu saņems ielūgumu uz vienas dienas iedvesmojoši izglītojošo pasākumu “Uzplauksti pavasarim!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu