Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

‪#‎KONKURSS‬ Ziemassvētku noskaņās!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

iemassvētki jau ir pavisam tuvu! Pēdējais laiks sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem, kā arī pašiem pienācīgi sagatavoties dāvanu saņemšanai! Lai veiksmīgāk tiktu galā ar abiem šiem uzdevumiem, esam sarūpējuši konkursu, kurā laimīgais uzvarētājs, atkārtojot šiem Ziemassvētkiem izvēlēto pantiņu, saņems jauku svētku komplektu no Palmolive!

KAS JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS? 
Līdz 20.decembrim komentāru sadaļā ieraksti savu šiem Ziemassvētkiem sarūpēto pantiņu. Varbūt tas noderēs arī citiem mūsu lasītājiem, gatavojoties Ziemassvētkiem!

! Lai mēs veiksmes gadījumā varam jūs sameklēt,
lūdzu, pirms raksti komentāru,
ielogojies SievietesPasaule.lv ar portālā reģistrētu lietotājvārdu un paroli,
VAI izmantojot kādu no sociālo tīklu pieejām! 

Sk. attēlā, kur to izdarīt!

 

BALVA UN LAIMĪGĀ UZVARĒTĀJA PAZIŅOŠANA
Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 21.decembrī un balvā saņems vienu no daudzajiem Palmolive Ziemassvētku komplektiem – Olive Complex. Komplektā ietilpst vannas pieniņš, šampūns, šķidrās roku ziepes un ērta kosmētikas somiņa. Komplekta produktu sastāvs ir bagātināts ar 100% dabīgas izcelsmes olīvu un alvejas ekstraktiem. Produktu bagātīgais, samtainais sastāvs palīdzēs barot un kopt jūsu ādu un matus.

 

Palmolive Ziemassvētku komplektu izvēle
Tāpat kā katru gadu, arī šogad Palmolive ir sagatavojis daudzveidīgu Ziemassvēktu komplektu klāstu, lai atvieglotu dāvanu sarūpēšanu. Piemēram, slavenā Palmolive Naturals sērija būs laba izvēle tam, kas īpaši novērtē dabīgas sastāvdaļas saturošus produktus. Pateicoties savai bagātīgajai formulai un samtainajai konsistencei, tie baro ādu, radot vienreizējo maiguma sajūtu. Plānojot iegādāties produktus no Naturals sērijas, ir vērts pievērst uzmanību elegantā kosmētikas somiņā iepakotajam Palmolive Olive Complex komplektam, kura produktu sastāvā ir olīveļļa, vai barojošam Palmolive Smooth Delight komplektam, kas bagātināts ar 100% dabīgo makadāmijas eļļu un kakao ekstraktu. Sievietēm, kas meklē produktus ar jutekliskām smaržu niansēm, Palmolive radījis komplektu Palmolive Dynamic & Natural, kas satur Palmolive Aroma Sensations So Dynamic dušas želeju ar verbenu, mandarīnu eļļām un apelsīnu ziediem. Šī komplekta produkti sniegs tā lietotājām tūlītēju enerģijas lādiņu un možumu.

Šajā Ziemassvētku piedāvājumā ir iekļauti arī produkti, kas radīti speciāli vīriešiem. Šogad vīriešu izvēlei piedāvāti 6 dažādi kosmētikas komplekti, kas ļaus ikvienam izvēlēties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko produktu. Piemēram, Tools for Man piedāvā interesantus ādas kopšanas produktus vīriešiem – komplektā ir dušas želeja Palmolive Men Refreshing 2in1, kuras tehnoloģija neitralizē nepatīkamu aromātu un sniedz svaiguma sajūtu līdz pat 24 stundām, šampūns Palmolive Men Invigorating ar laima un mētras ekstraktu, skūšanās krēms Palmolive for Men 2w1 un dezodorants Mennen Speed Stick. Komplekts iepakots elegantā kosmētikas somiņā.

Palmolive Ziemassvētku komplektu daudzveidīgais piedāvājums atvieglos Jūsu dāvanu meklējumus, turklāt sniegs plašu izvēles klāstu jebkurai gaumei, kā arī sagādās prieku dāvanas saņēmējam.

Dalīties.

17 komentārs

 1. Zane Auniņa on

  Balta jauka cepurīte galvā puisēnam,<br>Tagad silti,<br>Tagad labi,<br>nesalst ausis tam.<br>Sētas stabs to jautri vēro brīnumi nu gan!<br>Tāda pati cepurīte galvā arī man! <br><br>Sirds siltus svētkus :)<br>Zane

 2. Katru reizi, kad divi cilvēki viens otram piedod, ir Ziemassvētki.<br>Katru reizi, kad cilvēki parāda izpratni saviem bērniem, ir Ziemassvētki.<br>Katru reizi, kad kāds palīdz otram, ir Ziemassvētki.<br>Katru reizi, kad kāds izlemj sākt godīgu dzīvi, ir Ziemassvētki.<br>Katru reizi, kad piedzimst bērns, ir Ziemassvētki.<br>Katru reizi, kad mēģini savai dzīvei iegūt jaunu jēgu, ir Ziemassvētki.<br>Katru reizi, kad jūs viens otru uzlūkojat ar sirds acīm, ar smaidu uz lūpām, ir Ziemassvētki…<br><br>Lai katru gada dienu mūsu mājās ienāk sava veida Ziemassvētki!<br>Iespējams, tam nemaz nevajag daudz… tikai iecietības, sapratnes un mīlestības.<br>

 3. Ziemassvētki, ziemassvētki,<br>Kas tie tādi ziemassvētki?<br>Ziemassvētki, ziemassvētki,<br>Tie jau ir tie ziemassvētki!

 4. Māra Baltmane on

  Zaķu tēvs ar zaķu māti<br>Abi sēd vakarā:<br>Zaķu māte zeķi ada,<br>Vecais pīpi kūpināj'.<br><br>Atskrien seši zaķa bērni,<br>Kā lapiņas drebēdami:<br>„Muksim, muksim, tēvs, māmiņa!<br>Suņi!… Zvēri!… Lapas čab!”<br><br>Zaķa tēvam izkrīt pīpe,<br>Zaķa mātei adīklīt's;<br>Visi projām jož, cik kāju,<br>Atpakaļ(u) neskatās.<br><br>Vecais zaķis skrej pa priekšu,<br>Vecā pakaļ tuntuļo;<br>Zaķa bērni, rudzziedīši,<br>Cits aiz cita gabalā.<br><br>Ko bēgat(i), bēgulīši?<br>Nav neviena vajātāj':<br>Vējiņš lapas pačabina –<br>Jūs jau zaķa pastalās.

 5. Džeina Dubņika on

  Mirdz tālās zvaigznes debesīs<br>Midz sapņi sveču liesmiņās <br>Mīt Ziemassvētkos cerība<br>ko svētā nakts spēj piepildīt!

 6. Es palūgšu baltajam enģelim,<br>Kurš man tik pazīstams šķiet -<br>Lai aiziet pie Tevis un palūko,<br>Kā Tev šais Ziemassvētkos iet?Lai uzliek roku uz pleca,<br>Un nekad vairs nenoņem nost.<br>Lai liktens asie zobi,<br>Jauns brūces vairs nespēj kost.Es palūgšu baltajam enģelim, <br>Kurš man tik pazīstams šķiet -<br>Lai pēc tumsas atnāk gaisma,<br>Un projām vairs neaiziet!

 7. Andra Gaigala - Dideny on

  Ziemassvētku sakarā, <br>dedzu gaismu vakarā,<br>lai redzēja visi ļaudis,<br>cik man gaiša istabiņa:<br>lai eglītei spožums tika,<br>lai pīrāgiem smarža plūst,<br>acīs svētku gunis tika,<br>lūk, tāds mums ir pārsteigums!<br><br>

 8. Zaiga Auniņa on

  Ziemassvētku vakars kad satumst aiz loga,<br>Zaigot sāk zvaigznes kā dimanta pogas,<br>Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs,<br>Ir bagāts ik viens, ja vien sirdī mīt prieks.<br><br>Sirsnīgus svētkus 🙂

 9. Inga Jedigareva on

  Ir katram gadam laimes brīdis savs –<br>kā katram rītam sava gaišā mala.<br>Mīļš cilvēks atnāk, pieliecas pie auss<br>un pačukst tev par savu sapņu salu.<br><br>Vēl katram gadam ir savs svētvakars,<br>savs slieksnis balts, aiz kura atstāt bēdu:<br>pie loga putenis tik tīru dvieli kar,<br>un egles apsnigušās pilnas baltu vēdu.

 10. Inga Jedigareva on

  Kad zemi apmirdz Ziemassvētku zvaigznes,<br>Lai mūsu sirdīs iemājo balts prieks,<br>Lai vēji visas bēdas projām aiznes<br>Un pats sev nejūties kā parādnieks.<br><br>Lai mūžam staro Ziemassvētku zvaigznes<br>Un zemei pāri baltu mieru lej,<br>Ar klusinātu dziesmu gaismu atnes<br>Un visās sirdīs mīlestību sēj.<br><br>/J.Tabūne/

 11. Sanita Ļevčūna on

  Lai zemei pāri klājas baltie sniegi<br>Un apsedz to, kas nepareizs un lieks.<br>Lai acīs atmirdz Zvaigznes gaisma liegā<br>Un dvēselē nāk Ziemassvētku prieks!

 12. Man novēlējums visiem būs pavisam vienkāršs un mīļš<br>Lai visi būtu laimīgi <br>Kā Ziemassvētku rūķīši,<br>Lai katram miers un gaišums mājās,<br>Lai svētku svētums pāri klājas….

 13. Meži, meži zaļie meži<br>Pa tiem staigā mazie eži<br>Staigā tie pa taciņām<br>Pliki un bez paciņām.

 14. Dace Paulauska on

  Ai, brīnumu, brīnumu pasaulē daudz,<br>Vai zini, kā lielāko brīnumu sauc?<br>Kas ūdenī plīvo, kas virszemē zied,<br>Kas zemzemē dzīvo, kas debesīs dzied?<br><br>Ai, brīnumu, brīnumu pasaulē daudz,<br>Par lielāko brīnumu dzīvību sauc.<br>Peld zivtiņa jūrā, un skudriņa tek,<br>Un kaķītis murrā, un svecīte deg.<br><br>Ai, brīnumu, brīnumu pasaulē daudz,<br>Bet lielākais brīnums ir tas, kā tu audz.<br>Kā, brīnumu gaidot, tev actiņas mirdz,<br>Kā, brīnumam ticot, pukst tava sirds.<br><br>Ai, brīnumu, brīnumu pasaulē daudz!<br>Es zinu, kā lielāko brīnumu sauc,<br>Kas dvēseli veldzē kā sidraba strauts-<br>Par mīlestību šo brīnumu sauc!<br> (Kristīne Dina Bitēna)<br><br>Mīlestības pilnu šo svētdienu!<br>https://www.youtube.com/watch?v=_Id98W87VqM<br&gt;

 15. Sievietes Pasaule on

  Sveiki visi dzejoļu zinātāji! Nekļūdīsimies, ja teiksim, ka kādam šie noteikti noderēs kā špikeris pirms došanās pie Ziemassvētku vecīša!<br>Pēc nejaušas izlozes veiksme šoreiz kritusi par labu mūsu lasītājai ar niku "dzeiniga". Džeina, lūdzu, sazinies ar mums izmantojot kontaktformu http://www.sievietespasaule.lv/kontakti vai sūti e-pastu uz sp@sievietespasaule.lv! Gaidīsim ziņu!

Atstāt Ziņu