Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Zivis – aprīļa valdnieces!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

audas, līņi, barakudas, haizivis un pārējie ihtiandri! Tagad viss Zodiaks ir pie jūsu kājām. Jums vienīgajiem tagad ir dzīvības uguntiņa. Tā nu ir sanācis, ka tieši Zivis ir pie pasaules skābekļa aparāta pogām un jūsu varā ir šo skābekli padot vai nogriezt. Un tā ir zināma atbildība. Man jau nāk ziņas par ģībstošām Zivīm. Droši vien no atbildības jūs arī tagad ģībstat.

Par ko šis stāsts? Lūk, par ko…

Aprīlī valdīs destruktīvie spēki un tikai Zivīs (un nedaudz Vēžos) būs sakoncentrējusies maiga, konstruktīva, seksīga konstruktīvā enerģija. To jūs sāksiet pa īstam izjust jau ar 5. aprīli, kad Zivīs ieiet mīlestības dieviete Venēra. Tā savienosies ar jūsu vareno valdnieku, dzīļu un šmigas dievu Neptūnu. Klātesošs būs arī ziņnesis Merkūrs un labais draugs Kairons.

Jūs tagad būsiet ārkārtīgi spilgti redzami. Un jūsos klausīsies viss Zodiaks, jo cita varianta tam nebūs. Un te nu būs tas paradokss. Viss Zodiaks nojauš, ka jūs esat tie visgudrākie un viedākie (lai arī pašiem jums var šķist savādāk). Bet viss Zodiaks ir arī ierēcis par Zivju loģiku un Zivju taisnību, bet tagad izrādīsies, ka jums IR loģika un jums IR bijusi taisnība. Un tagad Zodiakam nāksies to atzīt.

Nu ko, jums tagad ir lielisks laiks atriebībai (nogriezt skābekli), bet jums ir arī lieliska iespēja augstsirdīgi Zodiaku apžēlot (padot skābekli).

Jau 30. martā jauns mēness ienesīs fantastisku enerģijas porciju jūsu pašapziņas sektorā. Tas arī ir talantu un nopelnītās naudas sektors. Jums pavērsies lielas iespējas pelnīt un starot. Šī enerģija ļoti strauji augs augumā UN TE UZMANĪGI!!!

JŪS VARAT AIZRAUTIES AR SAVU VARU!

15. aprīlī jums pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu vistrakākajā, visvairāk enerģetizētajā sektorā – jūsu 8. mājā. Bet tur milzu naudas, milzu kaisle, godi un posts. Te nu tas ir. Jums tagad ir ļoti precīzi jāizrīkojas ar to varu, kas jums tiks dota.

Lūk, tagad ir laiks talantus
vilkt gaismā, jo par tiem
ļoti labi samaksās.

Jums būs jautri, ļoti jautri. Seksīgi un bagāti. Un būs zināma tendence nepievērst uzmanību tādam sīkumam, kā veselība, jo gribēsies vēl. Katrs vīna malks tagad jums būs svētīts. Nu ko – prātīgi. Tāds laiks būs atkal tikai pēc aptuveni 750 gadiem.

Mani ieteikumi. Pārbaudiet un kārtojiet savu naudas plūsmu. Atrodiet un lietojiet savus talantus. Zivis ir talantīgas, tikai ‘kāš’ virsū saviem talantiem. Daudzas Zivis nonarkojas/nodzeras, jo ‘kāš’ virsū saviem talantiem un paziņo, ka vispār viņām tādu nav. Ir, un jūs to ļoti labi zināt! Tad lūk, tagad ir laiks talantus vilkt gaismā, jo par tiem ļoti labi samaksās.

Ja izvēlaties iet atriebības ceļu. Atriebība būs salda un garda, bet samērā īslaicīga. Jūs mākat dzīvot visādos ūdeņos un varat to izmantot pret citiem. Kā sirēnas jūs varat tagad cilvēkus ievilināt duļķainos ūdeņos, kur tikai jūs atradīsiet izejas ceļu. Atriebība noteikti izdosies, bet kā jau teicu, laiki aprīļa beigās strauji mainīsies un cilvēks izkārpīsies no jūsu tīkliem un, visticamāk, uzmetīs lūpu. Jēdzīgāk iet ‘gaišo’ ceļu un piedot. Tā būs saldāka atriebība, jo jūs paliksiet ar tīrām spurām.

Maijā jums būs ļoti rosīgs un plašs laiks. Būs daudzas iespējas. Iesaku aprīlī izbaudīt savu varu. Beidzot jūsos ieklausīsies ‘tumsoņas’. Un uzvārīties aprīlī! Noteikti uzvārieties, pirmām kārtām, materiāli. Tauta tagad pie jums gāzīsies straumēm, jo jums ir skaistums, seksapīls un vara. Ihtiandri, man nav vairs daudz ko jums teikt.

Jums nākotnes un laimes vārti ir lielajās naudās, lielajā kaislē. Turp arī vērsiet savas skaistās acis. Un jums ir skaistākās acis visā Zodiakā. Un jums ir taisnība, ne tikai Zivs taisnība, bet TAISNĪBA VISPĀR! Lai līksmi, priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu