Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Zivīm maijs- naudas, darba un aktivitātes mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

irmkārt, zemais nolieciens jūsu priekšā visa Zodiaka vārdā, ka enerģētiski visus mūs iznesāt baisajā aprīlī. Un tās ir trauslās Zivis. Es gan teiktu, varenās Zivis. Jūs paši nezināt, cik patiesībā esat viedi un vareni. Ne visas Zivis gan pārcieta aprīli, no dažām palika pāri tikai depresīva asaka, bet varu jūs mierināt, kosmiskā pateicība nāk. Un lai cik tas nebūtu banāli, tā nāk naudiskā izteiksmē un pašapziņas mega-kāpuma izteiksmē.

Maijs sākās 29. aprīlī ar svaigu un lielisku jauno mēnesi / saules aptumsumu Vēršos. Tas ir tā, it kā jūsu piemājas dīķī kāds jums ielietu visgaršīgāko ūdeni, kāds jebkad ir baudīts. Jūs varēsiet tajā veldzēties un baudīt. Mierīgu laiku es jums nesolu, tieši otrādāk – nāks radi, draugi un kolēģi nest jums savas dāvanas. Būs vēl arī pa kādam mierināmajam, kas vēl ir aizķēries destruktīvajos vējos, bet tas tā. Tie ir jau nieki, salīdzinot ar visu, kam pasaule tagad ir izgājusi cauri.

Jo tālāk mēnesī, jo plašāka akvatorija Zivīm atvērsies. Jau ap 14. maiju Zivis peldēs visplašākajos okeānos un viseksotiskākajās dziļjūrās. Jūsu valdnieks Neptūns jums svētīs visus ūdeņus. Un tagad vairs nebūs vajadzības pēc skumjām un depresijas. Tikai neslēdzaties klāt vēl tām destrukcijas paliekām, kas vēl karājas pie debesīm.

Gaidiet negaidītus pavērsienus karjerā,
radošajos pasākumos. Kādi jūsu
slēptie vai neslēptie talanti uzzaigos
ar tādu spēku, ka citiem acis žilbs.

14. maijā jums radniecīgajos Skorpionos būs pilnmēness. Tas svētīs un izgaismos VISUS pasaules ūdeņus. Un tas būs svinīgi un nopietni. Visi dzīvības/nāves tipa jautājumi atrisināsies paši no sevis un jums būs mierīgi, filozofiski un priecīgi.

Lai jums vēl lielāks prieks, jau 3. maijā mīlas, glamūra un bagātības dieviete Venēra iesoļos savā visiemīļotākajā teritorijā – jūsu talantu, pašapziņas un nopelnītās naudas mājā. Tas ir tā, ka viņa sēdēs uz naudas čupas ar spogulīti rokās (tipa pati skaistākā) un priecāsies par jūsu panākumiem. Viņa šajā teritorijā jums ir tikai 1x gadā un tas tagad būs maijā.

Lai būtu vēl interesantāk, ir jāsaka, ka Venēra būs spēcīgāka, kā jebkad. Ap 10.-12. maiju tā nostāsies tiešā opozīcijā ar Marsu. Tas iedarbinās pavasari. Ap to pašu laiku viņa nokļūs tur, kur tā visvairāk kāro būt. Tā savienosies ar zvaigzni vārdā Alfetraza. Tā ir vieta, kur Venēra reizi gadā atjauno spēkus. Un tad Venēra savienosies ar Urānu. Arī tas notiek tikai 1x gadā un tas ir kosmiskais mega-notikums.

Urāns ir varens pārsteigumu meistars. Tas apgriež dzīvi kājām gaisā un šoreiz tas ir pat ļoti veiksmīgs aspekts. Un tas notiek visneiedomājamākos veidos. Gaidiet negaidītus pavērsienus karjerā, radošajos pasākumos. Kādi jūsu slēptie vai neslēptie talanti uzzaigos ar tādu spēku, ka citiem acis žilbs. Tas var izsaukt lielas izmaiņas jūsu naudas plūsmā (pareizā virzienā). Tie var būt negaidīti darba piedāvājumi un karjeras iespējas. Katrā ziņā, atzīmējiet savos kalendāros un plānotājos 15. un 16. maiju. Ierakstiet tajos, ka šīs dienas paredzētas lieliem brīnumiem. Būs!

Ja jums ir jāsāk kāds bizness, kādi lieli pirkumi, kādi lieli līgumi un darījumi, tad maijs ir tas mēnesis. It sevišķi pēc 20. datuma, kad jūsu lielo naudu, banku, kredītu un arī kaisles mājā mostas kareivīgais Marss. Tas iedos enerģiju jūsu iecerēm, bet nopietnais Saturns gādās, lai jūsu iecerēm būtu ilgtspēja un sazemējums. Maijs/jūnijs jums naudas, darba un aktivitātes mēneši.

Reāls atpūtas laiks jums sāksies (uz kādām 10 dienām) pašās maija beigās, kad jauns mēness jautrajos Dvīņos atnesīs mieru, prieku un vieglumu jūsu ģimenēs, mājās un jūsu emocionālajā labklājībā.

Kopumā sākas lielisks laiks, kurā ir JĀSAŅEM adekvāts atalgojums par jūsu vareno varoņdarbu. Lai jums arī tālāk svaigi ūdeņi un pavasaris. Baudiet to un līksmojiet! Priekā, skaistās Zivis!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu