Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Zivīm laiks meklēt bagātākus ūdeņus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ivīm jūnijā spēcīgi nomainīsies dzīves akcenti, un es pat teikšu, ka nomainīsies ūdeņi, kuros Zivis tagad peldēs (šovasar, gadu un trīs gadus uz priekšu).

Ir Zodiakā tikai divas zīmes, proti, Zivis un Vēži, kas spēj dzīvot dūņās vai dziļos, necaurredzamos ūdeņos. Un tieši Zivis tagad dosies dzīlēs, kur principā ir viņu iemīļotākā vieta.

Jau iepriekš rakstīju, ka Zivīm ir Zivju loģika, kas paredz to, ka Zivīm vienmēr ir taisnība – Zivju taisnība, bet ar to jau stāsts nebeidzas. Neatklāšu visas Zivju kārtis, jo tas principā nav iespējams, bet pastāstīšu par vienu vārdiņu no Zivju repertuāra, kas pārējo Zodiaku noved ārprātā 10-15 minūšu laikā. Tas ir slavenais Zivju: „Varbūt!”

Ja jums tuvumā ir Zivs, paklausieties viņu tekstus, un cik bieži vārdiņš „Varbūt!” tajos tiek iepīts. Apkārtējiem šķitīs, ka Zivs ir neizlēmīga, trausla vai citādi nejēdzīga. Nekā! Zivs nav vis’ neizlēmīga vai stulba, Zivs dodas dzīlēs – DOMĀT. Un ja Zivs dodas dzīlēs, tas ir nopietni.

Un Zivis tagad dodas dzīlēs. Pašām Zivīm tas ir gana viegls laiks un svētīgs laiks. Nolaisties dzīlēs neprasa tādu piepūli kā celties augšā no dziļumiem. Dzīlēs valda mierīgas un spēcīgas straumes, kuras Zivis labi pārzina.

Jums, Ihtiandri, jūlija vidū uz gadu nomainīsies enerģijas uz ļoti mierīgām, stabilām un samērā bagātīgām. Bet, lai iestātos bagātīgi laiki, ir jāveic sagatavošanās darbi, un visvairāk – darba/karjeras jomā.

Tāpēc ostiet gaisu! Kur ož
nelāgi, peldiet prom!
Un meklējiet, kur smaržo
labi un bagātīgi.

Zivij ir jābūt turīgai vai bagātai, citu variantu nav. Ja neesat bagāti, turīgi vai vismaz finansiālajos plusos, ir jāsabož olas, jo citādi varat iepeldēt galīgi ne tur. Nopietni.

Jūnijs ir mēnesis, kad jākārto lietas mājās un darbā. It sevišķi pirmā jūnija nedēļā. Rakstiet darba pieteikumus un atlūgumus, skaitiet naudu vai pērciet lidmašīnas, jo sākot ar 07.06. izslēgsies divi nopietni Zivju spēlētāji – Merkurs un Neptūns. Un var sākt parādīties dīvainas lietas (visvairāk darbā), kad jums neuzticas, nedod ierastos darba uzdevumus, nogriež naudu utt. NEKRĪTIET PANIKĀ!

Tās ir ZĪMES, ka ir JĀDOMĀ. LASIET ZĪMES! Virziens viens – Zivij ir jābūt bagātai. Un visi tie bla, bla, bla par ‘garīgajām vērtībām’ tagad lai paliek tiem, nu labi – neteikšu kam. Decembrī jums iestāsies zināms moments, kas liks pret karjeru un darbu izturēties ļoti nopietni un tas būs uz ilgu laiku. JA JUMS TAGAD DARBA VIETĀ NĀK ZĪMES, KAS SAKA, KA KAUT KAS NAV KĀRTĪBĀ – TINIETIES NO TURIENES! Tur pēc laika būs nabadzība un drupas.

Zivis aprīlī izglāba pasauli un ir pelnījušas mega-kompensāciju. Un kompensācija, iespējams, atrodas citos okeānos, ne tajos, kuros tagad peldat. Patiesībā ir jādara tā – ir visiem un visur jāpasaka: „Varbūt!” un brutāli jāpaosta gaiss, kur ož pēc naudas. Ciniski un vienkārši. Jums būs jābaro ģimenes un pašiem jāsaved sevi kārtībā. Un kādēļ gan sevi nesavest kārtībā Bāden Bādenē vai kādā Monako atpūtas/izklaides namā. Ķemeru dūņas lai paliek Latvijas dziedniekiem, kuri domā, ka tās ir veselīgas. Gan jau veselīgas tās ir, bet…

…bet Zivīm veselība, skaistums un seksapīls tagad savīsies kopā ar bagātību. Tā tas vienkārši būs. Neko darīt.

Nu, ja jums nereāli vajag tieši Ķemeru dūņas, paņemiet tās līdz uz Monako!

Gads no jūlija līdz jūlijam tehniski būs viegls. Tas būs veselības gads, kur BAUDA būs ļoti svarīga sastāvdaļa. Un ir skaisti, kad okeānā peld daiļas un priecīgas Zivis, nevis tās depresīvās asakas, kas biezā slānī pēc aprīļa pierakstījās uz konsultācijām.

Tieši bauda būs tas atslēgas vārds, sākot ar jūliju. Kur nebūs baudas, būs… Tas attiecas kālabadās uz darbu, tālabadās uz ģimeni, partneriem utt. Tāpēc ostiet gaisu! Kur ož nelāgi, peldiet prom! Un meklējiet, kur smaržo labi un bagātīgi.

Jūnija pirmajā nedēļā var slēgt ilgtermiņa līgumus un vispār pieņemt ilgtermiņa lēmumus. Jūnija vidus ir domāts domāšanai. Kad saule ietecēs Vēžos (pēdējā jūnija dekāde) domāšanai paredzētais laiks lēnām ies uz beigām un beigsies ar 1. jūliju, kad būs atkal jāsāk rīkoties.

Jūlijs jums būs līksms. Viegli būs pieņemt lēmumus. Augustā būs dienas (16.-19. augusts), kad būtu LIELISKI pieņemt life-time lēmumus. Ja kāda Zivs grib precēties/šķirties, pirkt kosmisko raķeti vai kaut ko tml., ieplānojiet to uz šiem datumiem.

Savelkot kopā augstāk rakstīto, ir tā: ja jums jūnijs šķiet riebīgs, tad ne tur jūs peldat. Jums ir leģitīmas tiesības pamest tos, kas jums dara pāri, jo sunim suņa nāve. Jums ir jāpeld tur, kur ir labi un bagāti, pat ja kāds grib iestāstīt, ka bankrotējušajos Ķemeros ir labāk. Jūs esat gudrākie visā Zodiakā, tad tā arī izpildaties un atbilstoši gudrībai – arī dzīvojiet! Peace&Harmony, Zivs!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu