Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Ziemassvētku dāvanas vecākiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ziemassvētki ir vienīgie svētki, kas rada siltumu un pozitīvas sajūtas jau mēnešus pirms paša svētku vakara. Lai arī gaisā virmo vēsums un šogad novembris mums atnesis visnotaļ drūmu rudeni, kādā pēkšņā brīdī mēs visi sajūtam iekšēju siltumu. Par gaidāmo balto ziemu un sniegu, tematiskajām svētku dziesmām katrā radio programmā un iepirkšanās centrā, dāvanu pilniem plauktiem no kuriem atlicis vien izvēlēties īsto saviem tuvajiem cilvēkiem apkārt, galvenokārt – mīļajiem vecākiem. 

Nenoliedzami, ka vieni no svarīgākajiem cilvēkiem katra dzīvē ir vecāki. Tie mums dāvājuši skaistu dzīvi, snieguši neizsīkstošu atbalstu un laba vēlējumus visa gada garumā. Tas, ka Ziemassvētki ir tik zīmīgā laikā kā gada beigas, ir lielisks iemesls darīt citiem labu un visiem kopīgi atpūsties. Gada izskaņa tā vien sauc pēc kopīgas laika pavadīšanas ar ģimeni, laiskiem un bezrūpīgiem vakariem pilnīgā mierā. 

Lai vecākiem sarūpētu jauku un pārdomātu dāvanu, šis brīnišķīgais pirmssvētku laiks nebūt nav jāpavada satraukumā un neziņā par piemērotas dāvanas izvēli. Domājot par to, kas ir piemērotas Dāvanas vecākiem, palutini viņus tieši ar to, kas šajos svētkos ir vissvarīgākais – siltas un pozitīvas sajūtas. 

Kopīgi pavadītais laiks

Ziemassvētku dāvanas ir svarīga svētku daļā. Tā tomēr ir tradīcija, ko labprāt uzturam. Taču šis svētku laiks arī aicina aizdomāties par to, ka svarīgākais ir laiks, kas pavadīts kopā ar mīļajiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem un radiniekiem. Ziemassvētki zināmā mērā vēsta par gada beigām, kad atskatīties uz visu paveikto un beidzot ļaut sev nedaudz uzelpot. Protams, ka rodas vēlme šo atpūtu pavadīt ar tuvākajiem cilvēkiem. Tāpēc lieliska ideja ir pārsteigt vecākus ar tādu dāvanu, kas ļaus viņiem pavadīt vairāk laika kopā – vienam ar otru vai ar visu ģimeni un bērniem.

Gardas vakariņas restorānā
Restorāni ikvienam parasti asociējas ar īpašu vakaru – dzimšanas dienas svinībām vai jauku atkal satikšanos ar kādu sen neredzētu draugu. Taču, lai aizietu gardās vakariņās un izbaudītu fantastisku maltīti, nav nepieciešams īpašs iemesls. Galvenais ir īstais noskaņojums un blakus esošie cilvēki, kas jebkuru dienu var pārvērst par svētkiem. Turklāt Ziemassvētki ir par kopā būšanu, tāpēc vecāki noteikti būtu priecīgi par iespēju pavakariņot divatā romantiskā atmosfērā. 

Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvanas izvēle īpašai kopā būšanai. Ar šo dāvanu karti iespējams sarūpēt lielisku dāvanu, turklāt ļoti ātri un vienkārši – bez garām rindām veikalā un haotiskiem cilvēku pūļiem visapkārt. Viss, kas nepieciešams, ir nolemt, kādas pasaules virtuves cienītāji ir tavi vecāki un viena klikšķa laikā dāvana ir tev kabatā. Vai izvēlēties restorānu ar tradicionālu latviešu virtuves piedāvājumu vai sniegt iespēju vecākiem atklāt jaunas garšas un izbaudīt mūsdienu eiropiešu virtuvi? Visas izvēles iespējas ir tavas.

Fotosesija ar bērniem
Kopš laika, kad katrā viedtālrunī ir kvalitatīva kamera, attēlu vērtība lēnām sāk zust. Iemūžinātās atmiņas kļūst mazvērtīgākas, jo tiek uzņemti tik daudzi attēli bez jebkādas emocionālas vērtības. Tā rezultātā reti kad pārskatām telefona galerijas saturu. Uzņemtās ceļojuma bildes saplūst kopā ar dažādiem mazsvarīgiem saulrietu kadriem un recepšu ekrānšāviņiem. Tāpēc šajos Ziemassvētkos vērts piešķirt uzņemtajiem attēliem vērtību un sarīkot īstu fotosesiju ar vecākiem.

Fotosesija ar bērniem ir burvīga dāvanas ideja vecākiem – kopīgi pavadīts laiks un skaistas bildes atmiņām. Lai arī tagad attēlus var uzņemt ar telefonu, sajūta noteikti nav tā pati, kas pirms desmit gadiem, kad bija pieņemts iet fotografēties uz fotosalonu. Tie mirkļi bija liecības par svarīgiem dzīves notikumiem, tāpēc par šo vērtību noteikti jāatgādina un visiem kopīgi pilnā ģimenes lokā jāaiziet nofotografēties. Skaistas svētku dekorācijs, ģimene pilnā sastāvā, visi smaidīgi un skaisti sapucējušies – izklausās pēc fantastiskām sajūtām, kas kalpos par pozitīvām atmiņām un priecēs vēl ilgi.

Teātra izrādes apmeklējums
Kultūras baudītājiem lieliska dāvanas ideja ir kāda pasākuma apmeklējums, piemēram, teātris. Teātris ir klasiska kultūras vērtība, kas liek uz brīdi aizmirst ikdienu un ļauj aizdomāties par svarīgām vērtībām vai no sirds izsmieties. No pucēšanās un izrādes izvēlēšanās līdz pat jaukām sarunām un vīna malkošanas izrādes starpbrīža laikā, teātra apmeklējums parasti izvēršas par ļoti patīkamu pieredzi. 

Tieši tāpēc teātra biļetes vecākiem varētu būt ļoti jauka dāvanas izvēle, jo ne vienmēr paši atceramies sevi palutināt ar kultūras pasākuma apmeklējumiem. Lai dāvana būtu pilnībā izdevusies, ieteicams izrādes biļetes sarūpēt laicīgi. Turklāt Ziemassvētkiem atbilstošā tematikā veidota izrāde būtu lieliska izvēle, kas liktu sajust svētku atmosfēru un ar nepacietību gaidīt svētku vakaru. 

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte
Ceļošanas laikā nenoliedzami tiek iegūtas vienas no labākajām dzīves pieredzēm. Esot svešā vietā, nākas pielāgoties klimatam un videi, kultūrai un cilvēkiem. Protams, arī ceļot var dažādi. Var iejusties tūrista tēlā un izstaigāt visus pilsētas muzejus, apskates objektus un parkus. Taču reizēm ceļojums tiek veikts atpūtas labā, lai pagulētu pludmalē un, iespējams, patvertos no mājās valdošā ziemas aukstuma. Abos gadījumos ceļošana sagādā īpašas sajūtas un kas var būt labāks par šīs pieredzes dalīšanu ar svarīgu cilvēku blakus?

Ceļojumu aģentūras dāvanas karte sniegs vecākiem iespēju izrauties no ikdienas un doties brīnišķīgā un jau izplānotā ceļojumā. Tas ievērojami atvieglo ceļošanas procesu, jo konkrētā aģentūra parūpēsies par visu nepieciešamo. Turklāt ceļot ar aģentūras starpniecību bieži vien ir daudz izdevīgāk. To piedāvājumā ir visdažādākie ceļojuma galamērķi – brauciens ar autobusu pa Eiropu, lidojums uz Grieķiju vai arī ekskursijas pa neiepazītajām Latvijas vietām. Atliek vien izvēlēties, kam vecāki dotu priekšroku.

Izvēloties ceļot pa Latviju, lieliska ideja ir apceļot Latvijas pilis un muižas. Tās pārsteigs ne vien ar bagātīgo vēsturi un ietekmīgo arhitektūru, bet arī ar interesantajām laika pavadīšanas iespējām. Dāvanu idejas, kas liks taviem vecākiem sajusties kā karalim un karalienei, meklē rakstā Latvijas pilis un muižas.

Patīkama un relaksējoša atpūta

Reizēm lietainās rudens dienas un drūmais laiks nogurdina daudz ātrāk nekā siltas vasaras dienas. Tāpēc vērts piedomāt par tik ļoti nepieciešamo atpūtas mirkli, taču paši par sevi ne vienmēr spējam vislabāk parūpēties. Būtu tik ļoti patīkami šīs rūpes saņemt no saviem bērniem. Šī dāvanas ideja vecākiem Ziemassvētkos ir pelnīta atpūta – brauciens uz kādu ārpus pilsētas SPA centru un relaksācija, kas atbrīvo gan ķermeni, gan prātu. Tāds īstens SPA procedūru piedzīvojums, kas mums visiem laiku pa laikam ir nepieciešams.

SPA atpūta gleznainajā Siguldā
Ezeri SPA Hotel ir brīnišķīga atpūtas vieta skaistajā Siguldā. Tas ir atpūtas komplekss, kurā garantēta pilnvērtīga relaksācija. Viesnīca ir jauna un moderna, ar siltiem un mājīgiem numuriem. Tās viesiem tiek piedāvātas dažādas SPA procedūras pēc izvēles. Hotel Ezeri piedāvā izbaudīt klasisko masāžu, eksotisko masāžu, pērļu vannu, kosmetologa pakalpojumus, turku aroma pirti, saunu, baseinu, burbuļvannu.

Hotel Ezeri SPA piedāvā pilnu atpūtas komplektu. Pēc patīkamām SPA procedūrām vai jebkurā citā laikā izsalkumu iespējams remdēt viesnīcas restorānā Gadalaiki. Restorāna šefpavārs veido jaunu ēdienkarti katru sezonu, priecējot viesus ar gardu maltīti no vietējiem produktiem. Šī ir brīnišķīga atpūtas vieta, kurā iegriezties brīdī, kad nepieciešama pauze no pilsētas dzīves. Ezeri SPA viesnīca atrodas neaprakstāmi skaistā lokācijā, kuru noteikti vērts apskatīt un nodoties nesteidzīgās pastaigās.

Mierpilna atpūta Cēsīs
Vēl viena burvīga ārpus Rīgas lokācija, kur baudīt mierpilnu atpūtu, ir Jonathan SPA viesnīca Cēsīs. Viesnīca ir neliela, tajā ir 11 omulīgi un vienlīdz eleganti numuriņi. Šīs viesnīcas atrašanās vieta ir īpaši skaistas dabas ieskauta, jo numuriņi sniedz burvīgu skatu uz vietējo ezeru. Pēc pilsētas trokšņa un ikdienas rūpēm Jonathan Spa Estate viesi jūtas kā mājās, kurās valda skaistums, miers un komforts.

Jonathan SPA dāvanu karte tās saņēmējiem sniegs iespēju izbaudīt turku un somu pirti, slēgtu baseinu, klasiskās masāžas, kā arī taizemiešu ājurvēdas masāžas. Izcila un augstvērtīga atpūta garantēta pēc kuras iespējams nogaršot eiropiešu virtuves gaumē gatavotos ēdienus no augstvērtīgiem un ekoloģiskiem lauku produktiem. Jonathan SPA viesnīca un restorāns ir viss, kas nepieciešams patiesai atpūtai.

Relaksējošas SPA procedūras Jūrmalā
Ja tomēr dāvanas saņēmējiem patīk gan labi atpūsties, gan arī izkustēties, tad piemērota vieta ir Jūrmalā esošais SPA centrs. Pie pašas jūras atrodas fantastiska atpūtas vieta un SPA komplekss – Hotel  Jūrmala SPA. Jūrmala ir Latvijas kūrortpilsēta, kas parūpējas par to, lai tās viesiem vienmēr ir pieejamas gan izklaides iespējas, gan mierpilnas pastaigas gar jūru, gan kvalitatīvākie restorāni. 

Atšķirībā no pārējiem SPA centriem, šī viesnīca piedāvā izbaudīt ne vien saunas un pirtis, baseinu un nakšņošanu viesnīcā, bet arī sāls istabu, varavīksnes kapsulas SPA rituālu, skābekļa kokteiļa procedūru, nogurušu kāju masāžu un kabarē šovpogrammu. Šajā viesnīcā tiek nodrošināts, ka viesi jutīsies lutināti un pilnvērtīgi relaksējušies.

Praktiska dāvana ikdienai

Reizēm labākā dāvana ir kas noderīgs un ikdienā pielietojams. Gadījumos, kad dāvanas saņēmējiem jau ir viss pilnai laimei, bet tāpat ir vēlme iepriecināt. Ir tik daudz praktisku dāvanu idejas, ko dāvanas saņēmēji noteikti novērtētu. Jāmet pie malas priekšstats par to, ka praktiska dāvana parasti ir garlaicīga vai paredzama. Arī tā var sniegt prieku un apziņu par to, ka tu rupējies par vecākiem. Saistot to ar vecāku personīgajām interesēm vai hobijiem, dāvanas izvēle noteikti būs trāpīga un izdevusies. 

Noderīgas lietas virtuvei
Ja arī tava mamma ir īstena gardēde un labprāt virtuvē pavada daudz laika, lutinot ģimeni  ne vien ar gardām vakariņām, bet arī ar nepārspējamām kūciņām un bulciņām, tad lieliska dāvanas ideja ir Noderīgas lietas virtuvei. Īstenai saimniecei visi virtuves piederumi vienmēr ir kārtībā un savā vietā, taču tas nenozīmē, ka to var būt par daudz. Turklāt pastāvīgi tiek izgudrotas jaunas virtuves iekārtas, kas padara gatavošanu ērtāku un ātrāku – dažādi mizotāji, kombaini, smalcinātāji utt. Pavisam vienkārša, taču tik noderīga dāvanas ideja.

Tuvojoties Ziemassvētku sezonai, tuvojas arī piparkūku un cepumu smarža. Tāpēc vēl viena lieliska praktiskas dāvanas ideja ir dažādi Konditorejas piederumi. Interneta veikals 707.lv piedavā visai plašu virtuves piederumu klāstu, īpaši saldumu gatavošanā.  Īpaši noderīgas būs mīklas formiņas, jaunas cepšanas pannas, glazūras maisiņi, dažādi noderīgi galda piederumi un citas lietas pēc izvēles. Gatavošana noteikti ir daudz patīkamāka ar jauniem un moderniem virtuves piederumiem. 

Instrumentu dāvanu karte
Katram čaklam un strādīgam vīrietim ir sava darba rīku kolekcija, tomēr nekad nevar zināt, kad kaut kas saplīsīs un vajadzēs salabot. Tāpēc arī darba instrumentu nekad nevar būt par daudz, turklāt tiem jābūt gatavības stadijā – asiem, nopulētiem, nesarūsējušiem. Dāvanu karte darba instrumentiem ļaus tētim pašam izvēlēties sev nepieciešamos darba instrumentus. 

Šīs dāvanu kartes piedāvājumā ir rokas darba rīki un instrumenti, elektroinstrumenti un to piederumi, dārza tehnika, kā arī drošības apģērbs un aksesuāri. Pilns komplekts un milzīgs produkcijas klāsts, no kura izveidot lielisku dāvanas komplektu. Šī ir praktiska dāvana, ko noteikti novērtēs īstens mājas saimnieks, kurš pats visu var salabot, saskrūvēt, salīmēt un saremontēt.

Idejas dāvanas iesaiņošanai
Bieži vien svarīgāka par pašu dāvanu ir tās pasniegšana – mīļie un rūpīgi pārdomātie vārdi, klāt pieskaņotā apsveikuma kartiņa un, protams, pats iesaiņojums. Izvēloties dāvināt dāvanu karti, iesaiņojums ir īpaši svarīgs. Par to, kā skaisti iesaiņot dāvanu karti un padarīt to personisku, uzzini FromMe.lv rakstā Dāvanu karšu iesaiņošana.

Lai izdodas atrast piemērotu Ziemassvētku dāvanu un patiesi iepriecināt vecākus!

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu