Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Zīdaini gludam matu sakārtojumam – Remington SILK taisnotājs

Pinterest LinkedIn Tumblr +

īdaini gludi un izcili mirdzoši mati. Katru dienu. Nekādas elektrizēšanās. Nekādu nepaklausīgu cirtu. Kura gan tā negribētu!? Remington apgalvo, ka ar viņu jaunākās matu veidošanas līdzekļu kolekcijas SILK palīdzību, zīdaini gluds matu sakārtojums ir garantēts.

Kā saka Remington pārstāvji Latvijā, Russel Hobbs, „SILK ir Remington jaunākā kolekcija ar nebijušu matu aizsardzībai domātu zīda pārklājumu – taisnotājiem, veidotājiem un ruļļiem, bet fēnos iestrādātie zīda joni pūšanas laikā tiek iepūsti matos“.

Arī mēs pieņēmām izaicinājumu izmēģināt vairākus no jaunās kolekcijas matu veidošanas rīkiem un nolēmām par tiem pastāstīt arī jums!

Šoreiz mūsu dizainere Annija pastāstīs par jauno SILK sērijas matu taisnotāju.

“Salīdzinoši ar manu veco taisnotāju, šis ir šaurāks un garāks, ar regulējamu temperatūru no 150–235 grādiem, un 3 (!!) metrus garu vadu. Beidzot es varu brīvi kustēties, ticiet man, tas ir no svara, kad dzīvoklī ir ierobežots rozešu skaits! Interesanti, un, ceļot mīļotājām vērtīgi – taisnotājam ir universāla voltāža, tas nozīmē, ka tas nenodegs, ja iespraudīsiet „nepareizā“ rozetē un darbosies kā Ķīnā, tā Eiropā vai Amerikā,” stāsta Annija.

Dizains
SILK taisnotāja dizains ir patīkams, neliels, ar digitālu temperatūras paneli un māksliniecisku piesitienu. Digitāla ir arī tā ieslēgšana, pie kā ir „jāpiešaujas“, jo līdz šim es aprobežojos ar iespraušanu rozetē. Līdzi nāk ērta somiņa, kurā var uzglabāt vai pārvadāt iekārtu.

Lietošana
Iesilst tas patiešām ātri kā solīts, un pavēsta par to ar skaņas signālu – ļoti labi, jo cenšoties no rīta visu paspēt, neaizmirstu, ka esmu ieslēgusi taisnotāju un, protams automātiska izslēgšanās pēc 60 minūtēm. Ērti, ka aparāts atceras pēdējo lietoto temperatūru. Patīkama nianse, ka, aparātu griežot, vadiņš nepinas, bet iekšā rotē.

Sajūtas
Izmēģinot taisnotāju, pirmajā mirklī samulsu, jo nesajutu nekādu pretestību. Šķita, ka mati ir nodeguši un taisnoju tukšu gaisu. Taču, acīmredzot, iestrādātais zīds tiešām strādā (2x gludāka slīdēšana), jo mati vienkārši viegli izslīdēja cauri, turklāt izskatījās – kā no salona. Tagad, salīdzinot ar manu iepriekšējo taisnotāju, liekas, ka līdz šim esmu tos mocījusi un pat skrāpējusi.

“Kopumā mana pieredze ar SILK sērijas taisnotāju ir bijusi pozitīva, tā formas dēļ, varu ne tikai taisnot, bet arī veidot galus un pat piepacelt pie saknēm. Mati izkatās kā pēc procedūras salonā, tuklāt, šķiet, ka efekts ir ilglaicīgāks, jo pat mitros laika apstākļos tie nesapūkojās un saglabāja formu,” noslēguma saka Annija.

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu