Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Vincento.lv – paradīze skaistuma un rotu cienītājām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

erilinai Monro bija taisnība, kad viņa teica, ka dimanti ir meiteņu labākie draugi. Rotas un rotāšanās patiesi ir viens no ātrākajiem veidiem, kā sievietei izcelt savu sievišķību un iepriecināt sevi ar kaut ko skaistu un elegantu. Mūsdienās turklāt ir iespējams izpatikt jebkurai gaumei, jo rotām nav praktiski nekādu krāsu vai formu ierobežojumu. Katrā ziņā, modernajai mūsdienu bižutērijai šādi ierobežojumi nepastāv, turklāt tie ir pieejami par ļoti saprātīgām cenām.

Bižutērijas izstrādājumi mūsdienās tiek izgatavoti no augstas kvalitātes antialerģiskiem sakausējumiem, kas nesatur smagos metālus un ir pārklāti ar īstu zelta, rodija vai sudraba pārklājumu. Tādējādi rotas ir izturīgas un arī draudzīgas mūsu veselībai. Bez tam bižutērijas izstrādājumos plaši tiek izmantoti gan populārie Swarovski kristāli, gan citi kvalitatīvi kristāli, kas šīs rotas padara par tikpat greznām un elegantām kā dārglietas.

Latvijā, iespējams, plašākais sieviešu, vīriešu un bērnu bižutērijas piedāvājums ir meklējams Vincento.lv, kas piedāvā izvēli starp vairākiem tūkstošiem dažādu bižutērijas un modes aksesuāru. Tā ir īsta skaistuma un rotu cienītāju paradīze, jo plašā izvēle ikvienam ļauj piemeklēt atbilstošāko kā ikdienai, tā svētku reizēm, kā arī dāvanām.

Bižutērijas pasaulē, tāpat kā jebkurā citā modes sfērā, ir klasiskās un ilgspēlējošās vērtības, kuras savu aktualitāti nezaudē nekad, gluži kā mazā melnā kleitiņa. Pie tādām var pieskaitīt elegantas, neuzkrītošanas ķēdītes, rokassprādzītes un gredzenus, kā arī pērles. Tās parasti izvēlas sievietes, kuras ciena klasiskas vērtības un ar skriešanu līdzi modes tendencēm neaizraujas.

 

Tomēr nenoliegsim arī bižutērijs pasaulē ir sezonālās aktualitātes. Piemēram, 2015.gada rudens/ziemas sezonā rotu dizainā aktuālas ir:

Ģeometriskas formas

 

Kaklam ļoti piegulošas, smagnējas rotas (šī tendence saglabāsies arī 2016.gada pavasara/vasaras sezonā)

 

Pērles, pērles, pērles…

 

Gredzeni un jo vairāk jo labāk

 

Brošas, arī ļoti masīvas 

 

Bārkstis rotās un aksesuāros

Taču, ja lūkojamies jau 2016.gada pavasara/vasaras virzienā, tad rotas un eksesuāri kļūs arvien ekspresīvāki. Modē būs:

Spilgtas, intensīvas krāsas vai nelieli, taču pamanāmi krāsu akcenti

 

Dažādas galvas rotas – diadēmas, stīpiņas, matu lentas, sprādzes

Caurspīdīgas detaļas

Jo garāki, arī masīvāki, auskari, jo labāk

 

Ienāc un atrodi rotas tieši sev!

www.vincento.lv

Dalīties.

5 komentāru

  1. Un tā vienmēr... on

    Visu pagājušo nedēļu staigāju pa veikaliem un meklēju piemērotu rotu komplektu Ziemassvētku balles kleitai… Izvēlējos, protams, to, kas boļe-meņe atbilda… Un te, protams, ir. A nauda tad iztērēta jau! uhhh

Atstāt Ziņu