Vārda dienu svin: Līga

Vienas dienas nometne ‘Sajūtu vasarnīca’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ums katrai pieder viena un tā pati vasara un būtībā viens un tas pats laiks, jautājums – kā mēs to pavadām? Esmu pārliecināta, ka katra sieviete kādreiz ir uzdevusi sev jautājumu, kur paskrien laiks un kāpēc gan vasara ir pagājusi tik ātri,- saka “Labo domu pieturas” pārvērtējošā konsultante Elīna Brila.
Skaidri apzinoties, ka reti kura no mums ir gatava uz vairākām dienām atstāt māju, ģimeni un ikdienas pienākumus, lai veltītu laiku tikai sev, SievietesPasaulē dzima ideja par vienas dienas nometni. Tā būs diena, kuru sieviete no rīta līdz pat vakaram varēs veltīt tikai sev, piešķirot sev tiesības labi atpūsties skaistā vietā un gan dalīties, gan gūt vērtīgu pieredzi brīvdabas semināros. Trīs elementi – sapņi, smilšu spēles un kino – mūs vienos „Sajūtu vasarnīcā”.

Sapņi…
Katra no mums sapņo. Ja nomoda sapņus spējam skaidri formulēt un pēc tiem tiekties, tad ar nakts laikā piedzīvotajiem sapņiem ir citādi. Dienas nometnes daļā, kas veltīta sapņu interpretācijai, pieskaršos sapņu tulkošanas vēsturei, tomēr lielāko daļu laika veltīšu dalībnieču sapņu interpretācijai, kas praksē ir lielisks instruments attiecību konsultācijās. Sapnis mēdz brīdināt, atgādināt par kādu dzīvē ignorētu problēmu, signalizēt par Tavām patiesajām vēlmēm, utt. Uzzini, ko vēsta Tavi sapņi!

Smiltis…
Savukārt smilšu spēle būs aizraujošs ieskats smilšu terapijas metodē. Smiltis bieži iedarbojas kā magnēts ne tikai uz bērniem, bet arī uz pieaugušajiem, un, sēžot smiltīs jūras krastā vai smilšu kastē, rokas neviļus sāk sijāt smiltis, veidot kalnus, ceļus un upes gultnes, rakt tuneļus un celt smilšu pilis. Ja tam pievieno vēl arī miniatūras figūriņas un dabas materiālus, atklājas vesela pasaule! Kopīgi noskaidrosim, ko simbolizē un vēsta Tevis atstātās „pēdas” smiltīs.

Kino…
„Sajūtu vasarnīcu” noslēgsim ar kino vakaru. Līdzīgi kā citi mākslas veidi, piemēram, gleznotājmāksla vai literatūra, arī kino uzrunā mūsu emocijas, kļūstot par lielisku pamatu sarunai par visu, kas uz sirds. Ne velti pasaulē pazīst tā saucamo kinoterapiju, kad filma uzrunā un aizķer to, kas cilvēkā noglabāts aiz deviņām atslēgām. Reizēm pat sīka epizode var izsaukt viedokļu krustugunis, jo mēs taču esam tik dažādas! Skatīsimies labu kino, dalīsimies pārdomās un mēģināsim apgūt kino kā Tava personīgā psihologa lomu.

 

Vienas dienas nometne ‘Sajūtu vasarnīca’

KAD: 17.augustā (provizoriski plkst.9.00-21.00)

KUR: viesu nams „Kastaņas”, Ogres novada, Lielvārdes pagastā

DALĪBAS MAKSA: Ls 30
Cenā iekļauta nodarbību maksa, ēšanas un kafijas pauzes
Atsaucot dalību nometnē vēlāk kā 10 dienas pirms pasākuma, tiek atgriezta tikai puse iemaksātās dalības naudas!

PIETEIKŠANĀS: līdz 7.augustam

KĀ PIETEIKTIES?
Pieteikšanās, aizpildot online pieteikuma anketu vai rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679!

Piesakies laicīgi! Vietu skaits nodarbībā ierobežots (maks. 10 cilvēki)!

 
Dalīties.

Atstāt Ziņu