Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Vēži, izmantojiet un baudiet maiju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

www un wowww!! Maija mēnesis sākas 29. aprīlī ar apburošu jauno mēnesi Vēžiem gana draudzīgajos Vēršos. Nu bik vairāk jāpastāsta par šo absolūti brīnišķīgo enerģiju, kas iekrāsos lielu daļu maija.

Vēži kopā ar Zivīm enerģētiski ‘iznesa’ visu Zodiaku aprīlī un varētu būt diezgan ‘izvalkāti’. Lielākais nopelns gan pasaules glābšanā pienākas kolēģiem no Zivju dienesta, bet Vēžiem arī nācās pastrādāt. Tad lūk jaunais mēness Vēršos ir kā tāda lieliska medmāsa, kas tagad sadziedēs visas Vēžu rētas un izpildīs visas Vēžu vēlmes (nu es domāju… labās vēlmes, ne tās, ko rāda sliktajās filmās, kaut gan, kas zina..)

Vēžiem maijā ir visvieglākā un gaišākā mēness ass. Viss par draudzību, tusiņiem, romantiku, pikanto romantiku (būs uhh!), bērniem, sapņiem un prieku. Tad lūk, jaunā mēness enerģija ieplūdīs Vēžos caur draugiem un jo tālāk maijā, jo paliks jautrāk un jautrāk, līdz būs pilns mēness Skorpionos (14.05.), Vēžu prieka, bērnu, romantikas sektorā.

Jauns mēness 29. aprīlī sakrīt ar saules aptumsumu. Saule ir Vēžiem nelāgs spīdeklis un kas gan var būt jaukāks par to, ka tas aptumst?! Aptumsums arī nodrošinās to, ka šī jaunā mēneša enerģija būs vismaz 5x stiprāka par parasto jauno mēnesi. Un vēl kas!! Viss Zodiaks to jutīs, bet Vēži it īpaši. Jaunā mēneša laikā Laimes rats uzbrauc virsū Jupiteram. Tas nozīmē, ka lieliskā Jupitera enerģija tiks pastiprināta daudzkārt, bet Jupiters tagad ir Vēžos!!! Nu nemēdz būt lieliskākas sakritības. Un Jupiters būs izcilos aspektos ar šo jauno mēnesi.

Ja šajā jaunajā mēnesī dzimtu bērns, tas būtu laimīgākais cilvēks uz pasaules. Un šī enerģija ir laimīgākā, kāda vien var būt. 11. māja, kurā Vēžiem būs šis jaunais mēness, ir par draugiem, tusiņiem un sapņiem. Un tas nozīmē tikai to, ka Vēžiem maijā ir jātiekas ar draugiem un jāsapņo! Sapņiem būs fenomenāla tendence piepildīties. Un tas ir pilnīgi nopietni!

Vēži, gaidiet brīnumus!
Jūs pat iedomāties nespējat,
kādus! Tas ir par slavu,
uzvarām, mīlestību,
kaisli un laimi.

14. maijā pilns mēness Skorpionos. Ļoti neparasts pilnmēness. Tas būs Saturna pilnmēness. Vēžiem tas ir lieliski aspektēts, jo to svēta tas pats lieliskais un varenais Jupiters. Saturns ir par nopietnību un nopietnu laimi, bet sektors, kurā Vēžiem iekrīt pilnmēness, ir laimes sektors. Tas ir jauneklīgās enerģijas apgabals. Tā ir romantika, bērni, sports, prieks, sunīši un kaķīši. Tas ir viss, kas gādā Vēžiem prieku. Un tas ir pagalam nopietni. Maijā ar Vēžiem kkas notiks. Kaut kāds negaidīts brīnums un dzīves pavērsiens.

Jau 3. maijā Venēra pamet lieliskās Zivis un ieiet Aunos – Vēžu darba, karjeras, atzinības sektorā. Veiksies darbos. Maijs ir lielisks laiks darba intervijām utt. Nauda ripos un projekti veiksies, bet…

Venēra paliek aplam venēriska. Seksualizēta, kāra uz slavu un naudu, kā jau tas mīlas dievietei pienākas. Un tagad, Vēži, saturieties! Ap 10.-12. maiju Venēra nostājas opozīcijā ar Marsu. Vīrišķais pret sievišķo. Tas iededzinās daudzus tauriņus Vēžu seksīgajos vēderos. Un tālāk ba-bāc! Ap to pašu laiku Venēra uzbrauks virsū zvaigznei, kuru dēvē par Alferazu. Tā ir visvenēriskākā vieta debesjumā. Venēra tur saēdīsies venērisko enerģiju un paliks pagalam varena. Un tālāk tā uzbrauks virsū Urānam…

Urāns ir debesjuma varenais. Tas ir kosmosa jokdaris un viņa joki ir tādi, kas izjauc visu parasto ritumu un apgriež visu dzīvi kājām gaisā. Un Venēra ar viņu satiekas tikai 1x gadā. Tas šoreiz notiks 15. un 16. maijā. Vēži, gaidiet brīnumus!! Jūs pat iedomāties nespējat, kādus! Tas ir par slavu, uzvarām, mīlestību, kaisli un laimi. Atkārtoju lielākiem burtiem: BRĪNUMI BŪS TĀDI, KURUS JŪS PAT IEDOMĀTIES NESPĒJAT.

Un tas viss notiek Aunos, bet Auni ir par rīcību. Nu te varētu būt kādi grandiozi fiksie lēmumi ar pārvākšanās elementiem, jo jau 20. maijā mostas kareivīgais un uz rīcību tendētais Marss, kas ir Vēžu māju, ģimenes un emocionālās labklājības sektorā…

Tālāk maijs būs par lēmumiem. Vēžiem riebīgais spīdeklis – Saule – būs iedomājies iebraukt Vēžu iekšpasaulē un iekurināt tur gaismiņu. Vēzis mēģinās nolīst alā, lai pieņemtu lēmumus. Pārskatiet multeni par Karlisonu. Kur Bokas jaunkundze mēģināja apturēt savu vibrējošo galvu. Šķiet, viņa teica: „Mieru, tikai mieru!” Nu tas ir par Vēžiem. Tādu maiju laikam mūžā nebūsiet piedzīvojuši.

Lai būtu vēl interesantāk, visam līdzi sekos labākais draugs Kairons, vēl aizvien priecīgais šmigas dievs Neptūns un mīlas/kaisles dieviņš Eross (lai maz neliktos). Vēžiem ir fantastiski viegla iekšējā pasaule. Tā ir jautrā Dvīņu enerģija, kas veido Vēžu iekšpasaules musturu un Vēži ir tendēti atrast ārpasaulē smagsvarus (nu pasmagākus pilsoņus), lai sabalansētu savu iekšpasaules gaisīgumu. Tad lūk, ja ārējie smagsvari kkā gribēs izpildīties maijā, tie lidos tālu, jo tālu, jo apdomīgais Vēzis ilgi nedomās un kaujas cirvis no atvilknes atkal tiks izvilkts.

Jebkurā gadījumā, Vēzi! Atceries, ka vislielākais Kosmosa labvēlis Jupiters vēl līdz šī gada vidum ir ar Vēžiem un tas nozīmē, ka Vēžiem viss veiksies un veiksies ILGTERMIŅĀ. Ja kādi lēmumi (lielie dzīves) ir jāpieņem, tad tas ir jādara maijā!

Lai super-truper-ūber lielisks ir šis fantastiskais maijs. Un ņefig šo lielisko enerģiju tērēt uz blusām un knišļiem. Domājiet LIELAS domas un sapņojiet LIELUS sapņus, jo tiem būs piepildīties. Lai laime maijā un turpmāk! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu